Córka Kasi Kowalskiej, Ola, ma koronawirusa! Wokalistka zwróciła się z dramatycznym apelem do młodych ludzi

Dramatyczny apel Kasi Kowalskiej! Córka wokalistki, Ola Kowalska, ma koronawirusa i przebywa w jednym z brytyjskich szpitali. Zdruzgotana matka młodej dziewczyny prosi, aby pozostać w domu.

Multimedia

Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa

Kasia Kowalska opublikowała w mediach społecznościowych przejmujące wideo, w którym informuje o tym, że jej 23-letnia córka Ola ma koronawirusa. Młoda dziewczyna jest hospitalizowana w jednym z brytyjskich szpitali. Lekarze zapytali Kasię Kowalską, czy wyraża zgodę na intubację córki.

Książę Karol zarażony koronawirusem! Jak się czuje następca brytyjskiego tronu?Zobacz więcej

Ola Kowalska mieszka i studiuje w Wielkiej Brytanii. Tam też zaraziła się koronawirusem i trafiła do szpitala. Kasia Kowalska z trudem wyznała, co się dzieje i zaapelowała do młodych ludzi, aby nie bagatelizowali próśb o to, aby ne wychodzić z domów.

Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne. Zainspirował mnie do nagrania tego filmiku jeden z lekarzy, z którymi rozmawiałam. Powiedział: "Niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni sobie nie zdają sprawy, co się dzieje". Więc... Nie wiem, nie potrafię płakać, choć dzisiaj wiele godzin wypłakałam. Ale, kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu, zostańcie w domu. Pozdrawiam serdecznie.

Kasia napierw zablokowała możliwość komentarzy pod wideo, a potem usunęła cały post. Mimo to, wielu Internautów wysyła już słowa wsparcia dla wokalistki. Oby Ola szybko wróciła do zdrowia.

Dominika Kulczyk i Lewandowscy przekazują miliony, a Ewa Minge szyje maseczki. Kto jeszcze walczy z koronawirusem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • gość (gość)

  Pani Kowalska a ja w swojej rodzinie mam dwoje którzy walczą z tą paskudną chorobą i nikt się nad nami nie lituje,przeżywamy to w cierpieniu i ciszy i nawet nie chcemy litości,bo i po co,to nam nie pomoże.

  28.03.2020 11:41
 • starsza osoba (gość)

  Pani Kasiu dziękuję za Pani apel,mimo wielkiej trwogi i bólu przemówiła Pani do młodych z kórych wielu nie stosuje się do przestrzegania przepisów ratujących przed koronawirusem. Prośmy Miłosiernego Boga o zdrowie dla Oli.

  28.03.2020 08:52
 • Basia (gość)

  Pani Kasiu, trzymam za Was obie kciuki. Proszę wierzyć, że córka wróci do Pani. Zwróćcie się z apelem do świata naukowego o szybkie lekarstwo, bo to tylko może dać nadzieję całemu światu. Mamy super naukowca we Wrocławiu, który poczynił pierwsze kroki w tym kierunku. Modlę się także za Pani córkę. Basia z Walbrzycha

  27.03.2020 23:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×