"Córka trenera". Film Łukasza Grzegorzka ze światową premierą na Nowych Horyzontach! Zobaczcie plakat [ZDJĘCIA]

26 lipca w dniu otwarcia Festiwalu Nowe Horyzonty odbyła się premiera filmu „Córka trenera” w reżyserii Łukasza Grzegorzka. Z kolei 27 lipca (piątek) o godzinie 16:15 widzowie wrocławskiego festiwalu będą mogli wziąć udział w pokazie filmu oraz spotkaniu z twórcami, m.in. Łukaszem Grzegorzkiem i Jakiem Braciakiem.

Multimedia

Z okazji premiery zaprezentowano także plakat artystyczny, którego autorką jest Agata Nowicka. Podczas Nowych Horyzontów będzie możliwość otrzymania plakatów z limitowanej edycji wraz z podpisem autorki.

„Córka trenera” to pełna dyskretnego humoru historia o poszukiwaniu własnej drogi. Upalne lato. Maciej Kornet (świetny Jacek Braciak) podróżuje po Polsce wraz z 17-letnią córką Wiktorią (Karolina Bruchnicka). Od wielu lat są tylko we dwoje, zawsze razem. Ona jest jego oczkiem w głowie, on - całym jej światem. Do czasu gdy dołącza do nich Igor (Bartłomiej Kowalski), dobrze zapowiadający się zawodnik, który zaczyna trenować pod okiem Macieja. Dzięki chłopakowi Wiktoria otworzy się na nowe doznania. Pierwszy papieros, pierwszy kieliszek alkoholu, pierwsza miłość. Wszyscy troje wyruszą w długą podróż rozklekotanym vanem, podczas której każdy będzie chciał osiągnąć swój cel.

Misiek Koterski jako Adaś Miauczyński w nowym filmie Marka Koterskiego!Zobacz więcej

W filmie zobaczymy także Agatę Buzek oraz Piotra Żurawskiego. Współscenarzystą filmu jest Krzysztof Umiński, z którym Grzegorzek współpracował już przy swoim pełnometrażowym debiucie fabularnym „Kamper”. Producentką jest Natalia Grzegorzek z Koskino, a autorką zdjęć do filmu jest Weronika Bilska, scenografii Natalia Giza, za kostiumy odpowiedzialna jest Wiola Uliasz, za dźwięk Błażej Kafarski. Film zmontowała Maria Zuba. Koproducentami „Córki trenera” są TVP S.A i Krakowskie Biuro Festiwalowe, film jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej oraz Regionalny Fundusz Filmowy w Krakowie. Dystrybutorem jest Akson Dystrybucja. „Córka trenera” trafi do kin w całej Polsce 1 marca 2019 roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • jacu (gość)

    ciekawie sie zapowiada, choc myslalem, ze to o radwańskiej :D zbiera niezle recenzje, np. http://blizejekranu.pl/mff-nowe-horyzonty-1-gem-set-braciak/ wiec chyba warto; Kamper mi sie podobal

    28.07.2018 22:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×