córka trenera

Przeczytaj także:

"Siatkarskie Plusy - Gala 90-lecia Polskiej Siatkówki". Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak i Ewelina Lisowska zachwyciły na sportowej gali Polsatu

Podczas Siatkarskich Plusów – Gali 90-lecia Polskiej Siatkówki oraz 20-lecia sponsorowania przez sieć Plus, transmitowanej przez Telewizję Polsat, nagrodzono najlepszych polskich siatkarzy i siatkarki. Na imprezie pojawili się znakomici artyści, uwagę zwracały na siebie m.in. Ewa Farna, Ewelina Lisowska i Sylwia Grzeszczak.

14.01.2019Siatkarskie Plusy

"The Voice of Poland" sezon 9. odcinek 3. Kolejne Przesłuchania w ciemno za nami! Kto znalazł się w dalszym etapie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

9, edycja programu "The Voice of Poland" rozpoczęła się bardzo mocnymi akcentami! Na scenie znowu pojawiły się wielkie talenty, ale nie wszyscy mogli trafić pod skrzydła jurorów. Co się wydarzyło w 3. odcinku 9. sezonu "The Voice of Poland"? Kto przeszedł dalej? Sprawdźcie, co wydarzyło się na przesłuchaniach w ciemno!

08.09.2018The Voice of Poland

15. edycja festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty - sprawdź program imprezy

W dniach 23 lipca – 2 sierpnia we Wrocławiu odbędzie się 15. edycja jednej z najbardziej prestiżowych filmowych imprez w Polsce, międzynarodowy festiwal filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty. W planach projekcje nowych produkcji twórców z całego świata, ale oczywiście nie zabraknie również ogromnie oczekiwanych polskich premier. Jedną z atrakcji będzie debiutancki film Marcina Koszałki pt. „Czerwony pająk”, który po światowej premierze na festiwalu w Karlowych Varach zbiera doskonałe recenzje.

17.07.2015Aktualności

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×