"Córki dancingu" od 22 kwietnia na VOD! [ZDJĘCIA+WIDEO]

"Córki dancingu", jeden z najciekawszych i najbardziej kontrowersyjnych ubiegłorocznych polskich filmów, już od 22 kwietnia będzie dostępny za pośrednictwem platform VOD! Tego nie można przegapić - Kingi Preis, Magdaleny Cieleckiej oraz Jakuba Gierszała w takich wcieleniach jeszcze nie widzieliście!

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE:

"Córki dancingu". Triumf wyobraźni i kroplówka z gorzały [RECENZJA]
"Córki dancingu" podbijają Sundance Festival!
"Córki dancingu" z nagrodą specjalną Sundance Film Festival!
Najlepsze polskie filmy 2015 roku. Zobacz, czym zaskoczyło polskie kino w ubiegłym roku! [RANKING]

Kinga Preis jako królowa sceny disco, Magdalena Cielecka w roli Boskiego Futra rozgrzewająca do czerwoności bywalców PRL-owskich dancingów i Jakub Gierszał jako wirtuoz basowego brzmienia. W tle pulsuje rytmiczna muzyka zespołu Ballady i Romanse oraz najpopularniejsze szlagiery lat 70. i 80. – od „Byłaś serca biciem” Andrzeja Zauchy i „Bananowego songu” grupy Vox po nieśmiertelne „I Feel Love” Donny Summer w brawurowym wykonaniu samej Kingi Preis.

Dwie nastolatki – Złota i Srebrna (Michalina Olszańska i Marta Mazurek) – lądują w środku tętniącego muzyką, mieniącego się światłami neonów i cekinów świata warszawskich dancingów lat 80. Nie są to jednak zwyczajne dziewczyny, tylko syreny, które próbują poznać i zrozumieć, czym jest bycie kobietą w otaczającej je rzeczywistości. Dołączają do muzyków zespołu Figi i Daktyle, z dnia na dzień stając się sensacją nocnego życia stolicy. Pochłonięte przez miłość i rodzące się namiętności, na chwilę zapominają o swojej prawdziwej naturze. Ale wystarczy jedno złamane serce, by sytuacja wymknęła się spod kontroli…

„Córki dancingu” (2015)

Reż. Agnieszka Smoczyńska
Premiera VOD: 22.04.2016

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×