"Country Niania". Nowy, ciepły serial Netfliksa. Kiedy premiera? Zobacz zwiastun!

Już wkrótce na Netfliksie pojawi się nowy serial opowiadający o pewnej niezwykłej niani i jej nadzwyczajnej relacji z rodziną, której dziećmi się opiekuje. Kiedy premiera?

Multimedia

"Country Niania" - o serialu

Główną bohaterką serialu jest Bailey (w tej roli Katharine McPhee), młoda i ambitna piosenkarka country, którą poznajemy, kiedy zarówno jej kariera, jak i życie osobiste zbaczają z toru. Zupełnie niespodziewanie, nawet dla samej siebie, Bailey postanawia przyjąć pracę jako opiekunka piątki dzieci, których ojcem jest Beau (Eddie Cibrian), kowboj o nadzwyczaj szorstkim usposobieniu.

Nowy serial Netfliksa o skomplikowanych relacjach rodzinnych. Czego możemy się spodziewać?Zobacz więcej

Jak się wkrótce okazuje, dzięki swojej zawziętości i południowemu urokowi świeżo upieczona niania idealnie wpasowuje się w rytm życia tej rodziny, co pozwala jej z powodzeniem pełnić obowiązki zawodowe i stać się dla dzieciaków w pewnym stopniu zastępczą matką. Ku swojemu kompletnemu zaskoczeniu, Bailey znajduje w tej utalentowanej muzycznie rodzinie zespół, którego szukała, potrzebowała, oraz który chce ją pokierować z powrotem na drogę do sławy.

"Country Niania" - zwiastun

W oczekiwaniu na premierę serialu, koniecznie obejrzyjcie zwiastun!

Premiera serialu "Country Niania" już 19 marca 2021 roku, tylko na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×