"Creed". Film o uczniu Rocky'ego Balboy nie trafi do polskich kin!

25 listopada odbędzie się światowa premiera filmu "Creed", ale niestety nie mamy dla polskich widzów dobrych informacji. Firma Forum Film wycofała się z dystrybucji tego tytułu i obraz nie pojawi się w polskich kinach! Czy polscy widzowie nie zasługują na możliwość obejrzenia filmu o uczniu Rocky'ego Balboy na dużym ekranie?

Multimedia

Pierwotnie Forum Film zapowiadało polską premierę filmu "Creed" na styczeń 2016 roku, ale teraz tytuł zniknął z planów dystrybucyjnych firmy. Spekuluje się, że produkcja od razu w Polsce trafi na rynek DVD/Blu-ray.

Film „Creed” będzie opowiadał o losach syna Apollo Creeda (Carl Weathers) – czyli najsłynniejszego przeciwnika Rocky’ego (Sylvester Stallone) i jednocześnie jego najlepszego przyjaciela – Adonisa (Michael B. Jordan).

Adonis nigdy nie miał okazji poznać swojego ojca, gdyż urodził się wkrótce po tym, jak Apollo Creed zmarł po starciu Ivanem Drago. Syn chce śladami swojego ojca zmierzać ku bokserskiemu mistrzostwu i dlatego prosi o pomoc Rocky’ego, który ma zostać jego trenerem.

Za reżyserię filmu „Creed” odpowiada, urodzony w 1986 roku, Ryan Coogler, który zadebiutował w 2013 roku za sprawą świetnie przyjętego przez publiczność i krytykę dramatu „Fruitvale”. Tam także w głównej roli obsadzony był Michael B. Jordan.

Komentarze

Skomentuj
 • Fan (gość)

  Jestem fanem Rocky'ego Bardzo mi się podoba film od pierwszej części do ostatniej

  15.04.2022 21:09
 • Rocky (gość)

  Szkoda słów

  21.02.2016 11:50
 • FAN (gość)

  POlski Dystrybutor mysli że nie ma w Polsce wielkich fanów Rockiego , debil

  08.01.2016 19:15
 • Popus (gość)

  Idioci

  26.11.2015 00:01
 • Rocky (gość)

  Polski dystrybutor po raz kolejny dal ciała... a dla fanów Rocky ego to wielka katastrofa...

  26.11.2015 00:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×