"Creed: Narodziny legendy". Michael B. Jordan najseksowniejszym żyjącym mężczyzną 2020 roku wg "People". Zaskoczeni?

Michael B. Jordan został okrzyknięty najseksowniejszym żyjącym mężczyzną 2020 roku wg magazynu "People". To trzeci z rzędu czarnoskóry posiadacz tego tytułu.

Multimedia

Najseksowniejszy mężczyzna 2020 roku

Michael B. Jordan najseksowniejszym żyjącym mężczyzną 2020 roku wg "People". - To fajne uczucie. Wiesz, każdy zawsze żartował w stylu: "Mike, to jest jedyna rzecz, której prawdopodobnie nie dostaniesz" - powiedział w wywiadzie dla magazynu. 33-latka doceniono za to, że swojej firmie producenckiej stawia na różnorodność i aktywnie działa na rzecz ruchu Black Lives Matter.

Aktor aktualnie pracuje nad filmem "Journal For Jordan" w reżyserii Denzela Washingtona. Michael jest najbardziej znany ze swoich cenionych przez krytyków ról w "Fruitvale Station", "Creed: Narodziny legendy" i "Czarnej Panterze". Jest czwartym w historii, a trzecim z rzędu czarnoskórym mężczyzną, który otrzymał tytuł najseksowniejszego mężczyzny świata. W przeszłości na szczycie listy byli mi.in. John Legend, Idris Elba, Matt Damon, Denzel Washington, Mel Gibson, Chris Hemsworth, Ryan Reynolds i David Beckham.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×