creed

"Creed II" [RECENZJA]. Wielki powrót Ivana Drago, czyli Stany Zjednoczone i Rosja wciąż walczą na ringu. Kto padnie przed gongiem?

"Creed II" musiał powstać. Po tym, jak pierwszy film okazał się sukcesem, to było do przewidzenia, zresztą nie zdziwię się, jak "Creed" stanie się sagą na miarę "Rocky'ego". Ma ku temu predyspozycje. Teraz za kamerą zabrakło reżysera pierwszej części, Ryana Cooglera, ale kogo obchodzi reżyser, gdy przed kamerą pojawia się sam Ivan Drago... Oto recenzja filmu "Creed II".

23.11.2018Recenzja

"Creed: Narodziny legendy". Twarda bania i zaciśnięte pięści [RECENZJA]

I pomyśleć, że było bardzo blisko, a film „Creed: Narodziny legendy” w ogóle nie pojawiłby się w polskich kinach. Jednak sukcesy obrazu w Stanach Zjednoczonych, niezwykle pozytywnye recenzje oraz typowanie Sylvestra Stallone'a na murowanego kandydata do oscarowej nominacji w kategorii „najlepsza męska rola drugoplanowa” sprawiły, że dystrybutor musiał wycofać się z planu wydania tytułu od razu na rynek DVD/VOD. I całe szczęście, bo w przeciwnym wypadku kinomani straciliby kawał rozrywki na najwyższym poziomie. Takie filmy zasługują na to, żeby oglądać je na jak największych ekranach.

15.04.2018Recenzje

"Creed: Narodziny legendy". Rocky Balboa powraca w styczniu! [ZDJĘCIA+WIDEO]

Po ostatnim filmie podsumowującym jedną z najsłynniejszych serii filmowych wszech czasów - "Rocky Balboa" (2006), Sylvester Stallone postanowił zawiesić rękawice na kołku i zamknąć "bokserski" rozdział swojej kariery. Jednak pewien młody reżyser z Kalifornii wpadł na genialny pomysł, dzięki któremu możliwe stało się uwspółcześnienie serii i przedstawienie jej nowemu pokoleniu widzów. Tak powstał "Creed: Narodziny legendy" (na polskich ekranach od 6 stycznia), który z miejsca został okrzyknięty za oceanem jednym z najlepszych filmów roku.

21.12.2015Premiery kinowe

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×