Crossover "Riverdale" i "Chilling Adventures of Sabrina" coraz bliżej! Jak twórcy połączą serialowe światy? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Riverdale" i "Chilling Adventures of Sabrina" to dwa seriale, które zostały stworzone na bazie komiksów Archie Comics. O połączeniu serialowych światów mówi się już od dawna, a premiera 700. numeru komiksowej serii tylko podsyciła zainteresowanie fanów crossovera obu produkcji. Jak twórca komiksów połączył serialowe światy i czy w ślad za nim pójdą osoby odpowiedzialne za seriale: "Riverdale" i "Chilling Adventures of Sabrina"?

Multimedia

Skrzyżowanie wątków bohaterów "Riverdale" i "Chilling Adventures of Sabrina" to pomysł, którym żyją fani obu serii. Ich entuzjazm podziela również twórca seriali - Roberto Aguirre-Sacasa, który już kilkukrotnie podkreślał chęć realizacji crossovera.

Mam w głowie wspaniały odcinek, w którym dzieciaki z "Riverdale" słyszą o nawiedzonym domu w Greendale i próbują się do niego włamać, i okazuje się, że to właśnie dom Sabriny - mówił jakiś czas temu Roberto Aguirre-Sacasa.

Kim jest Król Gargulców? Twórca serialu daje widzom ciekawą wskazówkę! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Temat crossovera "Riverdale" i "Chilling Adventures of Sabrina" powrócił wraz z premierą 700. numeru komiksowej serii. W nowym wydaniu komiksu Sabrina opuszcza bowiem Greendale i pojawia się w sąsiednim Riverdale.

Szukaliśmy czegoś, czego nigdy dotąd nie robiliśmy [...] Ona zatrzęsie Riverdale w wielkim stylu! Kiedy tak kultowa postać jak Sabrina przybywa do miasta, wiesz, że będzie to miało duży wpływ na fabułę i pozostałych bohaterów - tłumaczy autor nowego komiksu Nick Spencer.

Scena orgii zbulwersowała niektórych widzów! Twórcy przekroczyli granicę? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Oczywiście ani stacja The CW odpowiedzialna za "Riverdale", ani tym bardziej Netflix, który stworzył "Chilling Adventures of Sabrina" nie potwierdzili na razie, czy historia z 700. numeru komiksowej serii zostanie przeniesiona na mały ekran. Twórca obu seriali ma już jednak gotowy materiał do pracy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×