"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku". Ostatni sezon jednego z najpopularniejszych seriali! Kiedy premiera w TV?

Dziewiąty i ostatni sezon "CSI: Kryminalnych zagadek Nowego Jorku". Ten serial przez dekadę należał do 10 najpopularniejszych spośród wszystkich, prezentowanych w amerykańskiej telewizji. Oglądaj już wkrótce i weź udział w nowych pasjonujących śledztwach najwyższej klasy specjalistów z dziedziny kryminalistyki!

Multimedia

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" 9. sezon od 2.06.2019 o godz. 23:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Dziewiąty i ostatni sezon jednego z najpopularniejszych seriali telewizyjnych na świecie, a w nim kolejne pasjonujące śledztwa najwyższej klasy specjalistów z dziedziny kryminalistyki. Główny bohater, detektyw Mac Taylor (w tej roli zdobywca Emmy i Złotego Globu, Gary Sinise), z pomocą grupy oddanych i utalentowanych współpracowników, z mikroskopijnych śladów odkrytych na miejscu zbrodni odtwarza przebieg wydarzeń, sprawiając, że niedostrzegalne gołym okiem drobiazgi stają się kamieniami milowymi w prowadzonych dochodzeniach i niezbitymi dowodami w sądzie.

Miley Cyrus i Andrew Scott w obsadzie nowych odcinków! Zobacz zwiastun!Zobacz więcej

Biurem śledczym CSI w Nowym Jorku dowodzi detektyw Mac Taylor, były żołnierz marines. Jego zastępczynią jest detektyw Josephine „Jo” Danville (Sela Ward - nagrodzona Emmy i Złotym Globem). Obok niebanalnej urody i dużego poczucia humoru wyróżnia ją żywiołowy sposób bycia. Drużynę tworzą: detektyw Danny Messer (Carmine Giovinazzo) i jego żona, detektyw Lindsay Monroe Messer (Anna Belknap), detektyw Don Flack (Eddie Cahill), dr Sheldon Hawkes (Hill Harper), śledczy Adam Ross (A.J. Buckley) i lekarz sądowy - dr Sid Hammerback (Robert Joy). Łączy ich niebywały profesjonalizm i determinacja w szukaniu sprawiedliwości w imieniu ofiar.

„CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” były pięciokrotnie nominowane do nagrody Emmy. Serial powstał dwa lata po przebojowych „CSI: Kryminalnych zagadkach Miami” jako swoista kontynuacja „Kryminalnych zagadek Las Vegas”. Te produkcje serialowe należały przez dekadę do 10 najpopularniejszych spośród wszystkich, prezentowanych w amerykańskiej telewizji. Z powodzeniem pokazywane były na całym świecie – w Australii, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii oraz m.in. we Włoszech. Ogółem w 190 krajach na całym świecie.

Serial „CSI: NY” był produkowany przez amerykańskiego potentata na rynku telewizyjnym, CBS Productions, we współpracy z firmą Jerry’ego Bruckheimera – twórcy takich przebojów kinowych, jak: „Top Gun”, „Pearl Harbour”, „Helikopter w ogniu”, „Armageddon” oraz m.in. „Bad Boys II” i „Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły”.

Kiedyś więzienie, teraz walka o sprawiedliwość dla bezprawnie skazanych! Gdzie oglądać?Zobacz więcej

Sezon 9. serialu "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" będzie zarazem pożegnaniem z produkcją, która przez ponad dekadę wyznaczała standardy policyjnych opowieści. Pierwsze cztery odcinki Polsat pokaże 2 czerwca. Co tydzień pokazywane będą kolejne cztery nowe odcinki. Finał: 30 czerwca, o godz. 23:00.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×