#CucChallenge. Aleksandra Domańska krytykuje akcję, w której udział wzięły m.in. Barbara Kurdej-Szatan i Julia Wieniawa

Aleksandra Domańska odniosła się do nagrania, które powstało pod hasłem #CucChallenge. Udział w akcji, mającej poruszać temat przemocy domowej, wzięły m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Julia Wieniawa, Klaudia Halejcio i Marcelina Zawadzka.

Multimedia

Aleksandra Domańska krytykuje #CucChallenge

Niedawno w mediach społecznościowych pojawił się film, na którym popularne osoby z polskiego show biznesu udają, że otrzymują cios, po czym sami odwdzięczają się tym samym. Został on opatrzony hashtagiem #CucChallenge, a udział w nim wzięli m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Julia Wieniawa, Marcelina Zawadzka, Klaudia Halejcio, Patricia Kazadi i Rafał Maślak. Pod postem z nagraniem, Barbara Kurdej-Szatan napisała, że akcja ma na celu zwrócenie uwagi na problem przemocy domowej.

Po publikacji w sieci zawrzało. Pojawiło się mnóstwo komentarzy wskazujących, że łączenie takiej "zabawy" z poważnym problemem jest nie na miejscu. Nowy internetowy challenge skomentowała też Aleksandra Domańska, która słynie z tego, że nie boi się wyrażać swoich myśli wprost.

Aż nie mogę mówić... Właśnie zobaczyłam nowy challenge. Nie wiem, jak się to wymawia. Wiecie co, wow… Może niektórzy powinni sobie zrobić detoks od Instagrama. Serio serio, nooo, tak, polecam wam, co poniektórym, odłożyć telefony i zacząć myśleć w realu.

Mówiąc to, aktorka nie kryła swojego zażenowania całą sytuacją. Na profilu Barbary Kurdej-Szatan napisała, że film powinien zostać usunięty z sieci, a każdy, kto wziął w nim udział, powinien przeprosić.

Ciężarna Barbara Kurdej-Szatan odpowiada na krytykę filmiku gwiazd o przemocy. "Jednak jest to dość hardcorowe"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • irena (gość)

  A co moze powiedzieć Zawadzka o przemocy - ona też wszedzie zabiera głos swoim seplenieniem.

  16.05.2020 08:54
 • irena (gość)

  kurdej Szatan to wszedzie się wpycha aby zaistnieć -co za wstrętna baba.Ludzie jej już nie znoszą.Skacze wszędzie jak pchła.

  16.05.2020 08:50
 • Rena (gość)

  Szatan się napila nie wiedziała co robi.

  16.05.2020 06:47
 • Magda (gość)

  Akurat Wieniawa najwięcej może powiedzieć na temat przemocy w rodzinie rodzinie nie mając męża i dzieci. Pani Aleksandro zgadzam się z Panią w stu procentach .

  16.05.2020 00:03
 • Gosc (gość)

  Popieram Aleksandrę.Szatan nie ma zielonego pojęcia o przemocy.Nie wie co te osoby przeżywają.Ona stara alkoholiczka taki temat porusza.Nie życzę nikomu co to jest bo to trzeba przeżyć żeby mieć pojęcie

  15.05.2020 23:34
 • Ela (gość)

  Co to jest?Oni znają prawdziwe życie? Wiedzą co to jest przemoc? Kto ma to oglądać?

  15.05.2020 21:19
 • Ala (gość)

  Popieram Aleksandrę!

  15.05.2020 21:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×