"Cudotwórcy". Bóg zmęczony swoim stworzeniem planuje Apokalipsę! O czym jest nowy serial komediowy na HBO GO?

Już od 20 lutego w usłudze HBO GO pojawiają się nowe odcinki serialu komediowego "Cudotwórcy", w którym aniołowie niskiego szczebla starają się przekonać Boga, by odwołał planowaną Apokalipsę.

Multimedia

"Cudotwórcy" nowe odcinki w każdą środę w usłudze HBO GO

Craig (Daniel Radcliffe) jest aniołem niskiego szczebla w firmie Niebo, a do jego obowiązków należy odpowiadanie na modlitwy ludzi. Pewnego dnia Bóg, zgorzkniały i przemęczony szef Craiga, uznaje, że "Projekt Ziemia" zakończył się fiaskiem i jedynym wyjściem jest Apokalipsa. W dziale obsługiwanym przez Craiga pojawia się nowa anielica Eliza (Geraldine Viswanathan), dziewczyna z misją, która szczerze chciałaby nieszczęsnym Ziemianom pomagać. Razem z Craigiem próbują przekonać Boga, by ten odwołał planowany Sąd Ostateczny. W tym celu muszą sprawić, aby dwoje chorobliwie nieśmiałych ludzi zakochało się w sobie.

Powstaje nowy czeski serial HBO Europe! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Głównym motywem serialu jest odwrócenie biblijnego stwierdzenia, że człowiek został stworzony na podobieństwo Boga. W serialu produkcji TBS to rzeczywistość niebiańska jest zorganizowana na całkowicie ludzką modłę. Firma Niebo ma strukturę korporacji, na czele której stoi zgorzkniały Bóg, którego ulubionym zajęciem jest popijanie piwka. To pracownicy niższego szczebla, z Craigiem i Elizą na czele, nie stracili jeszcze wiary w ideały i podejmują się trudnej misji ocalenia ziemi.

Powstała serialowa adaptacja słynnej powieści! W obsadzie Piotr Adamczyk! Zobacz więcej

Za realizację tego ciekawego pomysłu odpowiedzialny jest reżyser Ryan Case, który odpowiedzialny jest za sukces takich produkcji jak "Atypowy" czy "Współczesna rodzina". Nowe odcinki serialu "Cudotwórcy" będą pojawiać się co środę w usłudze HBO GO.

HBO pokaże kontrowersyjny dokument o Michaelu Jacksonie. Stacja będzie mieć kłopoty?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • xxx (gość)

    Ryan Case to kobieta, a nie mężczyzna.

    10.03.2019 08:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×