"Cursed". Katherine Langford z "13 powodów" włada mieczem na planie nowego serialu Netflixa!

Netflix zaprezentował pierwsze zdjęcie z planu swojego nowego serialu "Cursed" na podstawie ilustrowanej powieści Franka Millera i Toma Wheelera. Widzimy na nim Katherine Langford z "13 powodów", która włada mieczem jak na potężną Panią Jeziora przystało!

Multimedia

“Cursed” to tytuł serialu na podstawie ilustrowanej powieści Franka Millera i Toma Wheelera. W roli głównej wystąpi Katherine Langford z "13 powodów". Nowa produkcja Netflixa przedstawi historię Nimue - nastolatki posiadającej tajemniczy dar, dzięki któremu przeistoczy się w potężną Panią Jeziora. Po śmierci matki, dziewczyna poznaje Artura - młodego najemnika, z którym wyrusza na poszukiwania Merlina. W trakcie wyprawy Nimue staje się symbolem odwagi i walki z Czerwonymi Paladynami i Królem Utherem.

Nowe seriale fantasy. Poznaj 12 potencjalnych hitów w klimacie "Gry o tron"! Zobacz więcej

Pierwszy sezon "Cursed" ma składać się z 10 odcinków, które zadebiutują w bibliotece Netflixa najprawdopodobniej w 2020 roku. Netflix zaprezentował na razie pierwsze zdjęcie z planu Katherine Langford w roli głównej. Oprócz niej w serialu wystąpią również: Devon Terrell, Gustaf Skarsgård, Peter Mullan, Lily Newmark, Shalom Brune-Franklin, Daniel Sharman, Sebastian Armesto, Emily Coates, Catherine Walker i Billy Jenkins.

Zobaczcie gwiazdę serialu "13 powodów" w zupełnie nowej odsłonie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×