"Cyberpunk: Edgerunners". Netflix, CD Projekt i Trigger stworzą serial z uniwersum "Cyberpunk 2077"

Netflix, CD Projekt i Trigger stworzą serial "Cyberpunk: Edgerunners", będący drugą po "Wiedźminie" produkcją związaną z grą CD Projekt. Ściśle nawiązywać będzie do uniwersum "Cyberpunk 2077".

Multimedia

Netflix stworzy serial z uniwersum "Cyberpunk 2077"

Po tym, jak zaprezentowany został nowy zwiastun gry wideo "Cyberpunk 2077" ogłoszono, że CD Projekt wspólnie z Netflixem i japońskim studiem Trigger przygotuje serial anime "Cyberpunk: Edgerunners". Opowiadać będzie historię chłopaka z ulicy, który próbuje przetrwać w niebezpiecznym mieście przyszłości. Aby tak było, zostaje jednym z najemników określanych jako cyberpunkowie lub edgerunnerzy.

Henry Cavill zachwycony grami stworzonymi przez CD Projekt! "Zrobili coś niewiarygodnego"Zobacz więcej

Premiera "Cyberpunk: Edgerunners" zapowiedziana jest na 2022 roku. Serial będzie składał się z 10 odcinków. - "Cyberpunk: Edgerunners" to nasz ukłon w kierunku klasycznego cyberpunka oraz świata filmu i animacji - powiedział Adam Badowski, szef studia CD Projekt Red, spółki zależnej CD Projekt.

Gra "Cyberpunk 2077" zapowiadana jest przez CD Projekt od kilku lat. Premiera została już kilkukrotnie przełożona. Na początku 2020 roku ogłoszono, że odbędzie się w połowie kwietnia, później podano nową datę - 17 września. Niedawno ogłoszono jednak, że gra ukaże się 19 listopada. "Cyberpunk: Edgerunners" będzie drugim po "Wiedźminie" projektem serialowym Netflixa związanym z grą CD Projekt.

Keanu Reeves w grze CD Projekt! Ceny akcji polskiego studia poszybowały w górę! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: RUPTLY/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×