Cypryański pokazał dziewczynę!

"Przemek jest zakochany i bardzo szczęśliwy. Kasia jest świetną, mądrą dziewczyną, taką, o jakiej zawsze marzył. Naprawdę miło teraz na niego popatrzeć."

Multimedia

Tak dwa lata temu mówiła w rozmowie z jedną z gazet, znajoma pary. Od tamtej pory minęło już trochę czasu, a Przemek ciągle jest zakochany, i do tego ciągle w tej samej dziewczynie.

Kasia Kępka, znana prezenterka jednej ze stacji muzycznych bardzo rzadko pokazuje się na oficjalnych imprezach ze swoim ukochanym. Może tym lżej z tego powodu fankom Cypryańskiego, które mają trudny do zgryzienia orzech. Ich idol, którego pokochały za rolę policjanta Kuby w serialu M jak miłość, widać zakochał się na dobre.

Aktor pojawił się w towarzystwie swojej dziewczyny na pierwszych urodzinach teatru Kamienica. I pomyśleć, że jeszcze jakiś czas temu w rozmowie z nami,Przemek żartował, że prasa zrobiła z niego singla numer jeden w Polsce. Teraz jest pewne, że na dłuższą metę, taka egzystencja nie interesowała aktora. Wystarczy spojrzeć, na Przemka jak promienieje w towarzystwie swojej ukochanej Kasi.

Komentarze

Skomentuj
 • DawidR (gość)

  Prawdziwa sensacja .... -.- o czym wy piszecie Szanowni Redaktorzy ?! Najgorsze jest to, że ludzie naprawdę to czytają... i się tym interesują ...

  29.03.2010 20:22
 • lola (gość)

  mamo ja się zabije! mamo ja tego nie przeżyje! już tylko sznur na szyje!!!

  29.03.2010 18:36
 • ela (gość)

  ale przystojniak z niego.......

  29.03.2010 16:57
 • DARIA (gość)

  Uwielbiam go w M-jak-miłość

  29.03.2010 14:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×