cz-pl festival

CZ-PL festival. Paweł Królikowski zaprasza na Festiwal Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej. Co w programie? [WIDEO]

Kudowa Zdrój w dniach 27, 28 i 29 lipca 2018r., za sprawą III już edycji Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej CZ-PL, będzie miejscem spotkania dwóch bliskich sobie narodów – polskiego i czeskiego, które przez trzy festiwalowe dni połączy wspólna, kulturalna zabawa przy dobrze zaśpiewanej piosence. W tegorocznej edycji udział wezmą, między innymi: Ewa Farna, Marek Piekarczyk, Hanna Śleszyńska, Olga Bończyk, Gabi Gold, Artur Andrus, Kacper Kuszewski, Darek Kordek i inni artyści.

23.07.2018CZ-PL festival

Przeczytaj także:

Festival CZ-PL. Małgorzata Królikowska-Ostrowska na Festivalu Kultury i Piosenki Polskiej i Czeskiej. Zobacz zdjęcia z drugiego dnia wydarzenia

W piątek 29 lipca 2022 r. wystartował Festival Kultury i Piosenki Polskiej i Czeskiej, którego pomysłodawcą był Paweł Królikowski. Aktora nie ma już dziś z nami, ale pamięć o nim i wymyślone przez niego inicjatywy potrzymuje wdowa po nim, Małgorzata Królikowska-Ostrowska. Zobacz, jak wyglądała niedziela - drugi dzień święta polskiej i czeskiej piosenki w Kudowie-Zdroju!

31.07.2022Festival CZ-PL

"Korona królów". Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu telenoweli historycznej! Wiemy, kto zagra króla Kazimierza! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Drugi sezon „Korony królów” już powstaje! Historia króla Kazimierza Wielkiego, w którego postać wcieli się, w związku z przeskokiem czasowym pomiędzy sezonami, nowy aktor, zostanie rozszerzona o opowieść o losach drugiego niezwykłego Piasta – Bolka II Małego. Sprawdź, kto wcieli się w postać króla Kazimierza w 2. sezonie "Korony królów".

08.06.2018Korona królów

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×