"Czar par", czyli powrót hitu z lat 90. Bożena Dykiel jurorem specjalnym w 1. odcinku! Co się wydarzy?

Program "Czar par" w nowej, dynamicznej i zaskakującej odsłonie poprowadzą Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan, a na fotelach jurorów zasiądą: Katarzyna Cichopek z Marcinem Hakielem, oraz Dorota Chotecka z Radosławem Pazurą. Jurorem specjalnym w pierwszym odcinku będzie aktorka Bożena Dykiel, która przed laty, również brała udział w programie.

Multimedia

"Czar par" od piątku, 20.09.2019 godz. 20:40 w TVP2! - sprawdź program tv

W jesienne piątkowe wieczory, przez dwanaście tygodni będziemy śledzić rywalizację wybranych z całej Polski odważnych, szalonych, a przede wszystkim kochających się par, które w każdym odcinku będą poddawane różnym próbom testującym ich miłość, współdziałanie, poczucie humoru i wiedzę o sobie nawzajem, a to wszystko z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii. - Nie chcemy powracać do starej formuły programu, bo czeka nas zupełnie coś nowego, w nowoczesnym wydaniu. Idziemy na żywioł i liczymy na fantastyczne pary, które z pewnością zapewnią nam rozrywkę – przyznaje jeden z członków jury, Marcin Hakiel.

Show w nowej, zaskakującej odsłonie! Izabella Krzan i Maciej Kurzajewski prowadzącymi!Zobacz więcej

"Czar par" był pierwszym telewizyjnym show w Polsce w latach 90. zrobionym z tak wielkim rozmachem. W latach 90. program cieszył się ogromną popularnością. Gdy przychodziła pora emisji, całe rodziny z napięciem obserwowały losy uczestników i ich zaciętą rywalizację. W nowej odsłonie programu uczestnicy ponownie zmierzą się ze spektakularnymi zadaniami, sprawdzającymi ich wiedzę ogólną, znajomość siebie, sprawność fizyczną – często pod presją czasu.

Zmagania uczestników wybranych na castingach, spośród tysięcy chętnych do rywalizacji par, będą oceniać dwa popularne małżeństwa: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel oraz Dorota Chotecka i Radosław Pazura. Zdaniem gospodarza programu, Macieja Kurzajewskiego atmosfera w studio jest naprawdę gorąca, a jurorzy nieprzewidywalni: - Bardzo żywiołowo reagują i dobrze się bawią. Czasami musimy ich ograniczać, choćby w tym, jak wyrywają się do tego, żeby samemu sprawdzić się w jakiejś konkurencji.

W każdym odcinku pojawi się również gość specjalny – ekspert w swojej dziedzinie, a zarazem gorące nazwisko w show-biznesie. Gościem pierwszego odcinka będzie Bożena Dykiel, która przed laty sprawdzała w programie "Czar par" zdolności aktorskie jego uczestników.

W każdym odcinku program opuści para z najmniejszą liczbą punktów. W odcinku finałowym spotkają się trzy najlepsze pary, które będą walczyć o niezwykle atrakcyjną nagrodę pieniężną – 300 tysięcy złotych. Zwycięzców nowej edycji programu "Czar Par" wybiorą widzowie w głosowaniu sms. - Na szczęście my będziemy oceniać tylko część konkurencji, więc na nas nie będzie ciążyć całość wyboru, kto przejdzie dalej, a kto odpadnie – potwierdza Marcin HakieL.

Katarzyna Cichopek eksponuje ponętny biust na planie programu TVP! Seksbomba?Zobacz więcej

Wytrwała rywalizacja, wyścig z czasem, sprawdzian zręczności i kreatywności, a także rosnące z odcinka na odcinek emocje! A to wszystko w wykonaniu kochających się par, które dla zwycięstwa gotowe są poddać swoje uczucie wielu testom i próbom!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×