"Czar par" FINAŁ. Oto najbardziej czarujące pary! Kto zawalczy o 300 tysięcy złotych? To widzowie wyłonią zwycięzcę!

Finał programu "Czas par" zbliża się wielkimi krokami! Kim są finaliści? Z jakimi zadaniami będą musieli się zmierzyć? Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

Już w ten piątek wielki finał programu "Czar par"! W finałowym odcinku zobaczymy cztery pary, które najlepiej radziły sobie z zadaniami w dotychczasowych odcinkach! Która z nich zgarnie główną nagrodę, czyli 300 tysięcy złotych?

Stefano Terrazzino zatańczył z Kasią Cichopek i zaśpiewał "Bella ciao" z serialu "Dom z papieru"Zobacz więcej

W finałowym odcinku zmienią się nieco zasady programu. Do tej pory o zwycięstwie decydowały tylko i wyłącznie punkty przyznawane przez jury. Tym razem jurorzy wyłonią wyłącznie dwie pary, które zmierzą się z ostatnimi zadaniami w dogrywce! Ostateczny werdykt będzie jednak należał do widzów, którzy wyłonią najbardziej czarującą parę w głosowaniu SMSowym!

Zadania będą niezwykle zróżnicowane! Finaliści wpierw będą musieli stać się agentami specjalnymi, żeby za chwilę wcielić się w rolę cyrkowców lub w gości dość nietypowej restauracji. Partnerzy będą musieli wykazać się wyjątkowym zgraniem. Gościem specjalnym finału będzie Ania Wyszkoni, która zaśpiewa swój wielki hit "Czy ten pan i pani?"!

W naszej galerii znajdziecie informacje na temat finałowych par, a także sporo zdjęć z minionych odcinków programu "Czar par"! Sprawdźcie koniecznie, aby przypomnieć sobie jak radzili sobie nasi finaliści!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×