"Czar par". Maciej Kurzajewski poprowadzi nową wersję kultowego teleturnieju TVP!

Wiemy już, kto poprowadzi nową wersję kultowego teleturnieju TVP! Gospodarzem programu "Czar par" został Maciej Kurzajewski! Jak dziennikarz sportowy TVP poradzi sobie w nowej roli?

Multimedia

"Czar par" - Maciej Kurzajewski nowym prowadzącym!

TVP reaktywuje kultowy program "Czar par" i wybrała już nawet nowego prowadzącego! Gospodarzem teleturnieju został Maciej Kurzajewski - wieloletni dziennikarz TVP, zajmujący się głównie sportem. Wiosną 2019 r. prowadził też program "The Wall. Wygraj marzenia" w TVP1. Zastąpił w roli prowadzącego Pawła Orleańskiego.

Castingi do nowej edycji programu wystartowały! Jak zgłosić się do show TVP?Zobacz więcej

Przypomnijmy, że TVP1 pokazywała "Czar par" w latach 1993-1996. Prowadzącymi byli Hanna Dunowska i Krzysztof Ibisz. Uczestnikami programu były natomiast małżeństwa, które walczyły o dom i samochód. Autorką "Czaru par" była Bożena Walter, a piosenkę do programu stworzył Włodzimierz Korcz.

Telewizja Polska nie podała jak dotąd daty premiery reaktywowanego show. Nie wiadomo też, czy Kurzajewski będzie miał partnerkę do prowadzenia programu. W drodze castingów produkcja "Czaru par" wybierze 14 par, które będą między sobą rywalizować. Na zwycięzców czeka nagroda w wysokości 300 tys. zł.

Hanna Dunowska nie żyje. Aktorka i prezenterka miała 60 latZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • MKJ (gość)

    Znowu Kurzajewski już nie mamy innych prowadzących? Gdzie się nie włączy tv to wszędzie Kurzajewski!!!

    07.08.2019 06:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×