"Czar par" odcinek 13. i 14. Dyktando z Mariuszem Kałamagą i trudy biwakowania! Odpadli Ola i Wojtek!

Kolejna para odpadła z programu "Czar par". Tym razem z przegraną musieli się pogodzić ... Gościem specjalnym w programie "Czar par" był tym razem Mariusz Kałamaga, który przygotował dla uczestników m.in. sprawdzian ze słuchu. Sprawdź, co wydarzyło się w programie "Czar par"!

Multimedia

"Czar par" odcinki 13. i 14. - co się wydarzyło?

W programie "Czar par" zostało już tylko 9 par! Piątym jurorem został dziś Mariusz Kałamaga. -Jestem tutaj z powodu sentymentu. Nawet Krzysiek Ibisz wyglądał wtedy starzej niż teraz - ocenił komik. W pierwszej konkurencji pary pisały dyktando. Z pisaniem najlepiej poradzili sobie Kalina i Jarek. Następnie mogli przekonać się, czym jest sztuka dubbingu i aktorskie występy.

Następnie przyszedł czas na biwak z czasów licealnych! Zadaniem par było tym razem rozłożenie namiotu w jak najkrótszym czasie. Ilonka i Marek mieli największe trudności z rozłożeniem namiotu - nigdy razem nie biwakowali. W ukończeniu zadania pomogły im jednak pozostałe małżeństwa.

Radek Liszewski z zespołu Weekend gościem specjalnym! Kto musiał odpaść po weselnej zabawie?Zobacz więcej

Jako pierwsi biwakowy sprzęt rozłożyli za to Ola i Wojtek, ale to nie był koniec tego zadania. Pary musiały następnie idealnie poskładać sprzęt i zapakować go do torby. Beata i Piotr Wójcikowie zostali pochwaleni przez jury zespołową pracę. Beata i Piotr, Justyna i Marek oraz Ola i Wojtek po biwaku znaleźli się na podium w klasyfikacji wszystkich par.

Ich ostatnim zadaniem było obliczenie 32 długości stóp Mariusza Kałamagi, czyli jakieś 952 cm, a to wszystko z pomocą kłębka włóczki. Większość par przeszacowała jednak długość. Najbliżej byli Ilona i Marek - zabrakło im zaledwie 4 cm do prawidłowego wyniku. Para wygrała dziś również w głosowaniu widzów na najsympatyczniejszą parę.

Ewa Kasprzyk ekspertką, prasowanie, domino z herbatników i dojenie krowyZobacz więcej

"Czar par" - dogrywka

W dogrywce ponownie spotkały się 3 pary z najmniejszą ilością punktów. Ola i Wojtek, Beata i Tomasz oraz Kalina i Jarek zmierzyli się w sztafecie oraz konkursie wokalnym na ucho. Kalina i Jarek byli dzisiaj najlepsi. Na drugim miejscu w dogrywce uplasowali się Ola i Wojtek. Beacie i Tomkowi poszło dziś najsłabiej, ale udało im się zgromadzić o jeden punkt więcej niż Oli i Wojtkowi!

Z programu "Czar par" odpadli Ola i Wojtek!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Arek z Opola (gość)

    W dyktandzie było błędnie zapisane słowo "zrzyma" powinno być "zżyma" i nikt w programie tego błędu nie wyłapał.

    08.11.2019 22:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×