"Czar par" odcinek 15. i 16. Piłkarskie emocje z Sebastianem Milą. Odpadli Justyna i Marek!

Osiem par walczyło już o przejście do kolejnego etapu w programie "Czar par". Ich zmaganiom przyglądał się tym razem były piłkarz reprezentacji Polski - Sebastian Mila. Sportowy odcinek programu "Czar par" dostarczył widzom mnóstwo emocji. Co się wydarzyło i kto odpadł?

Multimedia

"Czar par" odcinki 15. i 16. - co się wydarzyło?

Zostało już tylko osiem najbardziej zaradnych par. Tylko cztery dotrą do grudniowego finału, w którym czeka na zwycięzców 300 tysięcy złotych! W 8. odcinku programu "Czar par" pary pod okiem Sebastiana Mili zmierzyły się ze sportowymi zadaniami.

Radek Liszewski z zespołu Weekend gościem specjalnym! Kto musiał odpaść po weselnej zabawie?Zobacz więcej

Panie odpowiadały na pytania z kategorii sport i spalały przy tym kalorie maszerując na bieżni. Panowie ponosili za to konsekwencje wyborów swoich żon. Jeśli żona źle odpowiedziała, mąż musiał wykonać serię ćwiczeń. Panie swoich mężów nie oszczędzały. Pajacyki i pompki - to ćwiczenia, które ochoczo wykonywali dziś panowie. Najwięcej serii musiał zrobić Jarek.

W kolejnej konkurencji pary musiały przygotować wspólnie śniadanie, które następnie zostało poddane ocenie jury. Pozornie łatwe zadanie przysporzyło małżeństwo jednak wielu problemów. Parom związano bowiem ręce: żona była prawą, a mąż lewą ręką - w takiej konfiguracji musieli pracować jako jedna osoba. Jurorzy docenili w tym zadaniu parę numer 7., 2., i 14. Po tym zadaniu liderować zaczęły pary: 4., 7. i 3.

Dyktando z Mariuszem Kałamagą i trudy biwakowania! Sprawdź, kto odpadł!Zobacz więcej

W trzecim zadaniu panie musiały rozpoznać po opakowaniu, który prezent zapakował dla nich mąż. Panowie pakując prezenty starali się zrobić to w charakterystyczny sposób. Panie na podjęcie decyzji miały tylko 30 sekund. Pięć z ośmiu pań trafiło z wyborem i zdobyło kolejne punkty. Podium tabeli po tej konkurencji nie zmieniło się. Nadal prowadziły pary: 4., 7. i 3. Na koniec wszystkie małżeństwa szukały serca na czas w labiryncie. Najszybciej w tym zadaniu poradziła sobie para numer 7. Krzysztof i Kasia zostali również zwycięzcami całego odcinka.

W dogrywce - tradycyjnie już - znalazły się trzy pary z najmniejszą liczbą punktów. O pozostanie w 8. odcinku programu "Czar par" walczyli: Ilona i Marek, Kalina i Jarek oraz Justyna i Marek.

Z programu "Czar par" odpadli Justyna i Marek!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gosc (gość)

  Para numer dwa oszukiwala

  17.11.2019 20:01
 • Kasia (gość)

  Ja też:(

  15.11.2019 22:14
 • Anonim (gość)

  Jaka szkoda !Kibicowałam im....

  15.11.2019 22:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×