"Czar par" odcinek 17. i 18. Stefano Terrazzino dał uczestnikom niezłą lekcję tańca! Odpadli Ilona i Marek, najstarsza para programu [CO SIĘ WYDARZYŁO]

W najnowszym odcinku programu "Czar par" o przejście dalej walczyło już tylko 7 par! Gościem specjalnym był znany tancerz Stefano Terrazzino! Co się wydarzyło i kto odpadł?

Multimedia

"Czar par" odcinki 17. i 18. - co się wydarzyło?

Na starcie 17. odcinka programu "Czar par" zameldowało się siedem najbardziej czarujących par! Tylko cztery dotrą do grudniowego finału, w którym czeka na zwycięzców 300 tysięcy złotych! Ich zmagania tym razem obserwował tancerz Stefano Terrazzino! Jak wypadli uczestnicy?

Roksana Węgiel wspierała Wiktorię Gabor podczas ceremonii otwarcia w Katowicach!Zobacz więcej

Na początku panie zaprezentowały choreografię w kostiumach z serialu "Dom z papieru", a gość specjalny zaśpiewał piosenkę "Bella Ciao". W pierwszym zadaniu prowadzący zadawał małżonkom pytania na temat ich związków, a panowie i panie musieli spotkać się przy tej samej odpowiedzi. W tej konkurencji najlepiej poradzili sobie Beata i Piotr. W drugim zadaniu pary musiały przygotować dla jurorów zdrowe koktajle witaminowe. Nie mieli jednak do dyspozycji blenderów elektronicznych. Energię do miksowania owoców i warzyw musieli czerpać z rowerków stacjonarnych! - Wspaniała konkurencja! - zachwycała się Dorota Chotecka. Po raz drugi najwięcej punktów zdobyli Beata i Piotr!

W końcu nadszedł czas na trzecią konkurencję, w której popisać musiał się gość specjalny. Stefano pokazywał paniom kroki, a panowie (nie słysząc muzyki) musieli zgadnąć o jaki taniec chodzi. Jedne panie radziły sobie lepiej, inne gorzej. W tej konkurencji najlepiej poradziły sobie aż cztery pary, które otrzymały po trzy punkty. Czwarta konkurencja, tor przeszkód, wymagała sporej sprawności fizycznej. Pary musiały wspólnie przemierzyć całą trasę, a na koniec jednocześnie wcisnąć przycisk. Wygrała najszybsza para, czyli Katarzyna i Krzysztof. Ich czas to 44,5 sekundy!

"Czar par: dogrywka" - kto odpadł z programu?

Odcinek wygrała para numer 4 - Piotr i Beata. Tym razem do dogrywki trafiły aż 4 pary, ponieważ 2 z nich miały dokładnie tę samą liczbę punktów. W dogrywce na uczestników czekały tradycyjnie dwie konkurencje, tym razem były to kalambury i wyścigi zdalnie sterowanymi samochodami! Potrzebna była dogrywka - Marek kontra Jarek! Lepiej poradził sobie młodszy uczestnik!

Z programu "Czar par" odpadła para numer 2 - Ilona i Marek!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • uwielbiam Stefano (gość)

    Konkurencja z jego udziałem była bardzo fajna. Stefano pokazywał charakter tańca i wszystkie kroki tak wyraźnie, że nawet jeśli którejś z pań szło słabiej to patrząc na niego- mistrza można było się zorientować o jaki taniec chodzi. Odgadłam wszystkie. Uwielbiam taniec towarzyski. I była też cudowna sycylijska tarantella. ♥ :)

    23.11.2019 19:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×