"Czar par" odcinek 9. i .10. Ewa Kasprzyk ekspertką, prasowanie, domino z herbatników i dojenie krowy

Ekspertem w kolejnych odcinkach "Czaru par" była Ewa Kasprzyk. Pary musiały zmierzyć się z takimi zadaniami, jak prasowanie koszuli, układanie domina z gorących herbatników i dojenie krowy.

Multimedia

W 1. zadaniu mężowie musieli pod nadzorem żon wyprasować koszulę. Jurorzy bacznie obserwowali technikę i taktykę, jaką objęły małżeństwa. Podczas przyznania ocen Radosław Pazura przyznał, że nie był dla nich najważniejszy efekt, a droga, jaką obrali w zadaniu. Najlepiej poradziła sobie para 13. Ola i Wojtek.

Kolejne zadanie to duże wyzwanie dla panów. Musieli oni bowiem wybrać stylizacje dla swoich żon. Po tym wyzwaniu na 1. miejscu niezmiennie utrzymywali się Ola i Wojtek.

Mariusz Czerkawski gościem specjalnym! Kto najlepiej jeździł na rolkach? Która para pożegnała się z programem?Zobacz więcej

W kolejnej konkurencji pary musiały ułożyć labirynt z gorących herbatników. Stawianie ciasteczek było utrudnione, gdyż zawodnicy mieli na rękach rękawice kuchenne. Finalnie herbatniki miały runąć jak domino. Ostatecznie prawie cały labirynt runął. Na 1. miejsce wysunęli się Tusia i Daniel!

W dogrywce pary musiały rozbić lustra, a następnie ułożyć puzzle. Następnym dogrywkowym zadaniem było dojenie krowy. Później pary musiały odmierzyć "na oko" odpowiednią ilość mleka i przelać ją do menzurki.

Z programu odpadli Agnieszka i Cezary.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    W dogrywce nikt nie rozbijał żadnych luster tylko piniaty......co to za bzdury?!

    18.10.2019 23:44
  • Widz (gość)

    To co czytam powyżej to jakieś brednie, jakby ktoś napisał artykuł wzorując się na zwiastunie. 1 konkurencją była choreografia, którą panowie mieli powtórzyć. 2 zadaniem było wyprasowanie koszuli przez panów z pomocą żony, która nie mogła dotykać żelazka. 3 zadanie polegało na odnalezieniu 7 ubrań z garderoby małżonki w 2 minuty. A 4 konkurencja na ułożeniu domina. Te artykuły o programie bardzo mijają się z prawdą o odcinkach, więc radzę baczniej je oglądać lub zmienic osobę piszącą te brednie. Pozdrawiam

    18.10.2019 23:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×