"Czar par". TVP chce reaktywować program! Kto zastąpi Krzysztofa Ibisza?

Czy "Czar par" będzie kolejnym reaktywowanym przez Telewizję Polską programem rozrywkowym? Na to wygląda! Wiadomo, że TVP już się o to stara.

Multimedia

Od czasu, gdy prezesem TVP został Jacek Kurski, na anteny Telewizji Polskiej powróciło kilka programów, których emisję zakończono kilka lat temu. Znowu oglądać można m.in. "Koło fortuny", "Magazyn kryminalny 997" czy "Szansę na sukces". Czy teraz przyjdzie czas na "Czar par"?

"Szansa na sukces" jesienią wróci do TVP2! Trawają castingi do nowej edycji! Zobacz więcej

Jak podaje serwis press.pl, TVP wystąpiła już do Urzędu Patentowego o zarejestrowanie znaku "Czar par". Póki co nie wiadomo jednak, kiedy show miałby wrócić na antenę. TVP1 pokazywała program w latach 1993-1996. Prowadzącymi byli Hanna Dunowska i Krzysztof Ibisz. Uczestnikami programu były małżeństwa, które walczyły o dom i samochód. Autorką "Czaru par" była Bożena Walter, a piosenkę do programu stworzył Włodzimierz Korcz.

Mało prawdopodobne, że do roli prowadzącego "Czar par" powróci Krzysztof Ibisz. Prezenter od lat jest bowiem związany z Telewizją Polsat. Kto zatem mógłby go zastąpić? Giełda nazwisk zapewne ruszy już wkrótce!

Król telewizyjnej rozrywki i nie tylko! Oto najważniejsze programy Krzysztofa IbiszaZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Pacjentka z Onkologii i chirurgii ICMP w Łodzi (gość)

  Wobec napominania przez prof. Zadrożnego oraz dr Westfalt B. zachwycania sie intymnymi relacjami tych Panów z swoimi Paniami blondynką " Jego" -prof. Zadrożnego , Panią na którą sie doczekał z G rozmiarem dr Westfalta . Uważam iż obecność tych par powinna być spełniona poprzez przyjęcie do programu " Czar Par."

  16.09.2019 12:06
 • Magda (gość)

  Jest tylu aktorów, którzy chętnie podjęli by się tego zadania. Postawcie na nową twarz.

  29.06.2019 14:02
 • Mietek (gość)

  Na bank ! bedzie to Kamel ze skrzeczacym glosem,na zmiane z Zenkiem ,Slawomirem i Szatanami.

  29.06.2019 06:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×