"Czar par" w nowej, zaskakującej odsłonie! Izabella Krzan i Maciej Kurzajewski prowadzącymi!

Już we wrześniu na antenę TVP2 po 23 latach powróci kultowy program "Czar Par" w nowej, dynamicznej i zaskakującej odsłonie. Zobacz zwiastun!

Multimedia

"Czar par" od piątku, 20.09.2019 godz. 20:40 w TVP2! - sprawdź program tv

Przez dwanaście tygodni będziemy śledzić rywalizację wybranych z całej Polski odważnych, szalonych, a przede wszystkim kochających się par, które w każdym odcinku zostaną poddane różnorodnym próbom testującym ich miłość, współdziałanie, poczucie humoru i wiedzę o sobie nawzajem. Uczestnikom przyjdzie zmierzyć się ze spektakularnymi zadaniami sprawdzającymi ich wiedzę ogólną, znajomość siebie, sprawność fizyczną - często w działaniu pod presją czasu.

Aż 6 nowości na jesień w TVP1 i TVP2! Kiedy premiery seriali, programów oraz teleturniejów?Zobacz więcej

Z odcinka na odcinek program opuści para z najmniejszą liczbą punktów. W odcinku finałowym spotkają się trzy najlepsze pary, które będą walczyć o nagrodę pieniężną – 300 tysięcy złotych. Zwycięzców nowej edycji programu „Czar Par” wybiorą widzowie w głosowaniu SMS.

Zmagania uczestników będą oceniać dwa popularne małżeństwa: Katarzyna Cichopek z Marcinem Hakielem, oraz Dorota Chotecka i Radosław Pazura. W każdym odcinku pojawi się również gość specjalny – ekspert w swojej dziedzinie, a zarazem gorące nazwisko w show-biznesie. Program poprowadzą: niezastąpiony Maciej Kurzajewski i uwielbiana przez widzów Izabella Krzan.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×