"Czarna Pantera 2". W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu. Bije on wszelkie rekordy oglądalności

W sieci pojawił się właśnie zwiastun "Czarnej Pantery 2". Produkcja Marvela do tego stopnia interesuje widzów, że zdobył on rekordową liczbę wyświetleń w ciągu doby. Fani zastanawiają się, jakie niespodzianki przygotowali dla nich twórcy i czego mogą się spodziewać po drugiej części kultowego filmu. Oto, co wiadomo o nadchodzącej premierze.

Multimedia

"Czarna Pantera 2" - zwiastun

Do sieci trafił właśnie zwiastun drugiej części filmu "Czarna Pantera". Co ciekawe, w zaledwie 24 godziny zdobył aż 172 miliony wyświetleń, co oznacza, że jest to jedna z najchętniej oglądanych zapowiedzi filmowych z Uniwersum Marvela. Według informacji podanych przez portal Variete, zwiastun "Czarnej Pantery" obejrzało prawie dwa razy więcej widzów, niż zwiastun pierwszej części tego filmu, kóry osiągnął wynik 88 milionów odtworzeń. Wśród produkcji Marvela, które w 24 godziny osiągnęły lepszy wynik znalazły się takie hitowe produkcje, jak "Spider-Man: No Way Home" z wynikiem 355,5 miliona wyświetleń i "Thor: miłość i grom" z liczbą 209 mln wyświetleń. Zwiastun filmu pozwala choć po części stwierdzić, czego możemy się spodziewać. Po śmierci głównego bohatera, na tronie zasiądzie jego matka Tamonda, wspierana przez córkę Shuri oraz Okoye i Nakie. Oznacza to, że w tej części filmu na pierwszy plan wysuwają się kobiety, które były najbliżej zmarlego króla.

Jest pierwszy zwiastun! Poznajcie nowych bohaterówZobacz więcej

"Czarna Pantera 2" - kiedy premiera?

Pełna nazwa drugiej części kultowej produkcji brzmi "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu". Biorąc pod uwagę sukces pierwszej odsłony filmu, nic dziwnego, że produkcja cieszy się tak wielkim zainteresowaniem. "Czarna Pantera" to jeden z największych hitów wyprodukowanych przez Marvel Studios. Niestety, z powodu śmierci odtwórcy głównej roli, Chadwicka Bosemana, "Czarna Pantera" powraca w osłabionym składzie. Wiadomo jednak, że druga odsłona filmu będzie hołdem złożonym zmarłemu nagle aktorowi. Biorąc pod uwagę tytuł drugiej części, można przypuszczać, że twórcy dotrzymali słowa.

Druga część filmu "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" będzie miała swoją premierę 11 listopada 2022 roku.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×