"Czarna perła" finał. Kiedy ostatni odcinek tureckiego serialu o Hazal i Kenanie? [CO SIĘ WYDARZY]

Koniec serialu "Czarna perła" zbliża się wielkimi krokami! Czy w ostatnim odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy szczęśliwe zakończenie historii Hazal i Kenana? Jaki będzie finał losów dwójki rozdzielonych kochanków? Sprawdź, kiedy ostatni odcinek "Czarnej perły" w TV!

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 67. we wtorek, 28.08.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Finałowy odcinek serialu "Czarna perła" jeszcze w sierpniu! Historię miłości Hazal (Hande Erçel) i Kenana (Tolgahan Sayışman) możemy oglądać od 7 maja, od poniedziałku do piątku o godz. 17:10 w TVP2. W Turcji serial liczył 20 odcinków, a każdy z nich trwał ok. 140 minut. W Polsce zobaczymy w sumie 67 odcinków.

Sprawdź, co wydarzy się w tureckiej telenoweli o miłości Hazal i Kenana! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 67. odcinku serialu "Czarna perła" dojdzie do kulminacyjnych wydarzeń. Vural (Berk Hakman) posunie się do najgorszego - porwie Hazal i będzie groził, że ją zabije! Kenan i Aziz (Hüseyin Avni Danyal) będą starali się powstrzymać szaleńca, ale czy to się uda? Czy dojdzie do tragedii? Czy ta historia doczeka się szczęśliwego zakończenia?

Ostatni odcinek tureckiego serialu "Czarna perła" będzie można obejrzeć we wtorek, 28 sierpnia w TVP2 o stałej porze. W miejscu "Czarnej perły" zostanie pokazany serial "Łzy Cennet".

Wiemy, co zastąpi "Czarną perłę" w TV! Sprawdź, o czym jest nowy turecki serial! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Klara (gość)

    Oczywiście ostatni odcinek pod koniec ciachnięty! To już standard. życzę, aby ten żeby ten, kto o tym decyduje: "Zobaczył twarz diabła", jak mawiają Turcy!

    28.08.2018 18:04
  • YS (gość)

    Potwierdzam! Berk Hakman, jako Vural zdominował swoją grą ostatni odcinek Czarnej perły. Serial poprawny, od jutra mamy Łzy Cennet, film bardziej łzawy- trzeba mieć siły, aby to znosić - bardziej złożony, lepszy, choć nie najlepszy. Gdzie jest Asi???

    28.08.2018 17:36
  • Lola (gość)

    TO JEST FAJOSKI!!!!! SERIAL

    24.08.2018 18:32
  • ...x (gość)

    Końcówka Czarnej perły pod względem aktorskim zdecydowanie należy do Berka Hakmana - Vurala, jest świetny! Bawią jego riposty, a mimika jest niesamowita:)

    22.08.2018 10:23
  • Fanka (gość)

    Ostatnie notowania są korzystne dla fanów serialu Ranny ptaszek , wygrywa zdecydownie.Kanał rosyjski poinformował miłośników Cana i Demet .Serial Nie puszczaj mojej ręki jest za nim, Alp i Alina zapowiadają się bardzo ciekawie.

    18.08.2018 11:38
  • YS (gość)

    Nie puszczaj mojej ręki (Elimi Birakma) nie jest komedią tylko dramatem :) I zajmuje pierwsze miejsce ratingowe - porównywalne z meczem Besiktasu. Na drugim miejscu jest ranny ptaszek. Natomiast w planach na jesień nie ma w planach komedii romantycznych tylko dramaty.

    16.08.2018 10:21
  • Fanka (gość)

    Kręcą obecnie komedie Ranny ptaszek i Nie wypuszaj mojej ręki .Dzisiak obejrzałam 8.odcinek Rannego ptaszka jest dostępny po rosyjsku.Piękna gra Cana Yamana i Demet zachwycają ,jest wesoło.

    15.08.2018 20:14
  • Komedie (gość)

    tureckie póki co do oglądania w innych wersjach językowych w internecie. Telewizja nie kwapi się z zakupem czegoś lżejszego. A sami Turcy w najbliższym sezonie nie będą kręcić żadnej komedii romantycznej, wyłącznie dramaty :(

    15.08.2018 11:07
  • piekne seriale warte obejrzenia (gość)

    teresa

    14.08.2018 20:08
  • Fanka (gość)

    Kontrakt na miłość jest świetny ,ale go już znamy i nie chcemy powtórek tylko dalszą część ,jest już drugi sezon .Pomyślcie o widzach droga nasza tv.!

    14.08.2018 13:48
  • Mała (gość)

    Proszę oglądać serial Kontrakt na miłość to jest super film

    10.08.2018 22:22
  • Bff (gość)

    Czarna perła to świetny serial. Turcy którzy tam grają swoje rolę są boscy. Chciałabym bardzo drugi sezon tego serialu.

    10.08.2018 18:07
  • ...x (gość)

    Hahaha! Berk Hakman, pojawiający się teraz w snach Hazal i w realu jest świetny. Obłęd w oczach, grymas na twarzy....super interpretacja:) No a już apogeum będzie w ostatnim odcinku :)))))

    10.08.2018 17:21
  • Fanka (gość)

    Turkom należą się gratulacje ,za udane seriale.Rosyjskojęzyczni widzowie robią to nieustannie i dziękują tureckiej kinomatografii niezapmniane chwile przed ekranem.To oni polecili mi seriale z Erkanem Petekkaya( Последняя надежда,Принцесса хлопковвх полей ,Госпажа Дила , Безценное время )Zachęcam do oglądania .Smutna wiadomość dla wielbicieli serialu Ranny ptaszek ,przenoszą emisję na niedzielę i będzie razem z serialem Не отпускай моей руки i który serial będzie miał lepsze reitingi to zostanie ,a przegrany będzie zamknięty.Uważam ,że wygra Ranny ptaszek.Oby! Nie puszczaj mojej ręki nie powalają mimo Alpa i naszej Mihriban,ale o tym decydują Turcy.

    10.08.2018 09:24
  • :) (gość)

    Jeśli Hazal chce zobaczyć Alinę Boz (Hazal), to proponuję ją w pozytywnym wymiarze w serialu Elimi Birakma (Nie puszczaj mojej ręki). Jest po rosyjsku, tłumaczenie na bieżąco, bo serial dopiero powstaje. Mnie chód Tuby nie przeszkadza, dodaje jej dystynkcji, a jak ładnie to wygląda w Asi, gdy farmerska córka porusza się z taką gracją :)

    09.08.2018 17:23
  • ...x (gość)

    Kolejnego sezonu Czarnej perły na pewno nie będzie, bo na skutek słabych ratingów serial szybko zakończono. Osobiście nie jestem przekonana do więcej niż dwóch sezonów w serialach i to przeważnie tak jest, że już w tym drugim scenarzyści nie mają dobrych pomysłów. Powielają, przeciągają , nudzą...Np. w Dolunay ostatni odcinek to prawie wyłącznie zespoły muzyczne, które prezentują swoje utwory.... Dwa sezony sprawdziły się w Asi, Cenie miłości i Ezelu, mniej w Kara Para Ask, gdzie ostatnie odcinki drugiego sezonu też są nudnawe.

    09.08.2018 17:15
  • Lidia (gość)

    Tuba jest przede Wszystkim modelką,ma problem z normalnym chodzeniem i czzesto bezwiednie zaczyna chodzic jak na wybiegu,sama sie do tego przyznala ze czesto to choroba modelek ,są tak wytresowane .

    09.08.2018 10:43
  • Jolka (gość)

    Czarna perła to był bardzo dobry serial szkoda ze się kończy ,a może będą następne sezony o które bardzo prosimy. Gratulacje Turkom za wspaniałe seriale :DZIĘKUJE BARDZO

    09.08.2018 07:02
  • julka (gość)

    "Czarna perła", to serial przeciętny, ale gra aktorów dobra, nie można się czepiać, Berk Hakman swoją rolę Vurala zagrał świetnie!!! A już w ostatnim odcinku tak , że ciarki przerażenia chodzą po plecach! Co do "Łez Cennet", to po dwóch tureckich odcinkach akcja zasadza się na tym, że najpierw matka porzuca dziecko, a po dwudziestu latach najpierw przyjmuje ją do własnej firmy, jako bardzo zdolnego architekta, a gdy uświadamia sobie, że to jej pierworodna, wyrzuca dziewczynę z firmy. Jest oczywiście i ta ukochana córka, która koniecznie musi mieć tego faceta a nie innego, a on jak na ironię jest zainteresowany tą niechcianą i nieakceptowaną. To już standard.

    08.08.2018 17:50
  • hazal (gość)

    tylko rozdarte serca super serial