"Czarna perła" odcinek 10. Ślub Hazal i Vurala. Kenan zakłóci ceremonię? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Hazal jest nieugięta. Zdecydowała, że wyjdzie za Vurala, aby jeszcze bardziej nie zhańbić siebie i swojej rodziny. Czy Kenan przeszkodzi w zawarciu tego małżeństwa? Sprawdź, co wydarzy się w 10. odcinku seriali "Czarna perła"!

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 10. w piątek, 18.05.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kenan (Tolgahan Sayisman) próbował rozmawiać z Hazal (Hande Ercel) i przekonać ją, aby do siebie wrócili. Także Melek (Yesim Buber) nie może uwierzyć, że Hazal chce wyjść za Vurala (Berk Hakman). Nadchodzi dzień ślubu.

Kenan próbuje odzyskać Hazal! Ślub coraz bliżej! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 10. odcinku serialu "Czarna perła" Aziz (Hüseyin Avni Danyal) grozi Vuralowi. Kenan dowiaduje się, że Hazal wychodzi za Vurala i postanawia ostatni raz z nią porozmawiać. Zdenerwowany idzie do niej i widzi ją w sukni ślubnej. - Ta biała suknia to dla nas ubranie pogrzebowe. Sprawiłaś, że oboje umarliśmy - wykrzykuje zalany łzami. - Oddałem ci swoje serce i duszę... Wiesz co jest najgorsze? Że jeśli teraz powiesz, że cię do tego zmusili i wciąż mnie kochasz... uwierzę ci i zapomnę o wszystkim - dodaje. Hazal jednoznacznie stwierdza jednak, że rezygnuje z tego, co ich łączyło.

Melek nie idzie na ślub córki. Canan (Neriman Uğur) usiłuje zdominować Hazal, bezskutecznie. Halil (Nazmi Kırık) na ślubie przynosi wstyd Hazal.

Ile odcinków ma nowy turecki serial TVP2? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka (gość)

    Na pochwałę zasługuje piękna postawa matki Hazal.Melek potrafi prawdziwie kochać,sama przeżyła w młodości rozczarowania i gorycz.Doświadczona ciężkim losem wypowiada mądre zdania,lecz one nie trafiają do córki.Z czasem się wszystko odmieni.

    19.05.2018 07:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×