"Czarna perła" odcinek 11. Strzały na ślubie Hazal i Vurala! Kenan kogoś zabije?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kenan jest zdewastowany psychicznie. Nie wierzy, że Hazal mogła zostawić go dla innego. Czy przerwie ślub? Sprawdź, co wydarzy się w 11. odcinku serialu "Czarna perła"!

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 11. w poniedziałek, 21.05.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Nikomu nie udało się przekonać Hazal (Hande Ercel), aby zmieniła zdanie i nie wychodziła za Vurala (Berk Hakman). Próbował także Kenan (Tolgahan Sayisman), który nie wierzy, że ukochana mogła z dnia na dzień przestać go kochać. W końcu jednak nadeszła chwila ślubu.

Ślub Hazal i Vurala. Kenan zakłóci ceremonię? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 11. odcinku serialu "Czarna perła" Hazal bierze ślub z Vuralem. Kenan przychodzi na ceremonię z bronią i celuje w parę młodą. Aziz (Hüseyin Avni Danyal) nie pozwala mu jednak jej użyć. - Jeśli ta kulka ma ci w czymś pomóc, strzel do mnie - mówi mężczyzna stając przed lufą pistoletu. Hazal zwleka z powiedzeniem "tak". Kiedy w końcu wypowiada to słowo, Kenan strzela w powietrze. Wśród gości wybucha panika. Hazal mówi Ebru (Melis Sezen), że jest pewna, że widziała Kenana.

Przemytnicy odbierają Ahmetowi narkotyki. Hazal i Vural spędzają noc poślubną w różnych pokojach. Vural zatrudnia Halila (Nazmi Kırık) jako kierowcę.

Ile odcinków ma nowy turecki serial TVP2? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka (gość)

    Strzelaniny mają miejsce w większości seriali,to dla nas prawie obce,nie lubimy rozlewu krwi.Odkryłam nowy serial z 2018 roku,wyemitowano 9 odcinków z serialową parą Onur Tuna i Sevda Erginci. Wielki biznesmen o zimnym sercu zatrudnia sekretarkę- anioła.Zapowiada się niezwykłe interesująco.

    21.05.2018 16:49

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×