"Czarna perła" odcinek 14. Wielki powrót Kenana! Zostaje wspólnikiem w firmie rodziny Demiroglu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kenan został porwany przez ludzi Vurala, który jest przekonany, że raz na zawsze pozbył się rywala. Prawda jest jednak zupełnie inna. Sprawdź, co wydarzy się w 14. odcinku serialu "Czarna perła"!

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 14. w czwartek, 24.05.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Vural (Berk Hakman) zlecił porwanie i zabicie Kenana (Tolgahan Sayisman). Mężczyzna został związany i wrzucony do morza. Hazal (Hande Ercel) poczuła, że coś się wydarzyło. Z niepokojem w sercu spojrzała na czarną perłę - symbol miłości Kenana i jej.

Vural wywozi Hazal do Stambłu. Kenan porwany! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 14. odcinku serialu "Czarna perła" akcja rozgrywa się trzy miesiące po tym, co wydarzyło się w poprzednim odcinku. Hazal nadal nie czuje się dobrze w domu Demiroglu. Służba myli ją z Naz, a Hazal wciąż nie wie dlaczego. Tymczasem, Aziz (Hüseyin Avni Danyal) oznajmia Ahmetowi, że wkrótce rozpocznie prace w jego firmie.

Rodzina Demiroglu przygotowuje się do kolacji z nowym wspólnikiem. Hazal nie chce brać w niej udziału, Vural zostawia jej jednak wieczorową suknię na łóżku i rozkazuje zejść na dół. Nagle pojawia się Sinan (Mehmed Mehmedof), który oznajmia wszystkim, że jest nowym dyrektorem generalnym w firmie i przedstawia swojego nowego wspólnika. Wszyscy zamierają, gdy im oczom ukazuje się... Kenan! Okazuje się, że uratował go Kafes i zawiózł do Aziza, do Stambułu. Tam pod okiem Ece (Çağla Demir) uczył się biznesu i dobrych manier. Teraz powraca, aby zemścić się na Hazal i Vuralu!

Ile odcinków ma nowy turecki serial TVP2? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • YS (gość)

    Nie lubię przesady w niczym, także i wyjątkowo oszczędnie ukazywanych uczuć, jak to będzie miało miejsce w Kara Sevdzie. Wiadomo, że małżeństwo z Emirem jest białe, ale Kemal i Nihan odważą się na zbliżenie po bardzo, bardzo długim czasie, mimo,że kochają się do szaleństwa. Kenan jest podobny do Kemala tylko pod względem powrotu w charakterze wspólnika biznesowego. Różni ich wykształcenie. Kenan jest prostym rybakiem, który przez trzy miesiące intensywnego szkolenia nabył trochę wiedzy i poloru. Kemal ma skończone studia.

    23.05.2018 21:16
  • Fanka (gość)

    Kenan to kopia Kemala,wraca wielki wspólnik. Papierowe małżeństwo też jest ostatnio modne.Serial Adini Sen Koy,to właśnie taki związek i już jest 350 odcinków i prawie bez zmian.Wzięli prawdziwy ślub i dalej rozsuwają łóżka, chcą rozwodu,znów to oddalają i trudno pojąć,że nawet się nie pocałują,a są małżeństwem.Wymieniają spojrzenia ,pocałunek w policzek i koniec.To może sie podobać,ale 351 odcinek i jak na początku.Treść nudna ,tylko tyle że serialowa para to przystojny Erkan Meriç i piękna Hazal Subaşi.

    23.05.2018 15:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×