"Czarna perła" odcinek 17. Hazal odnajduje zdjęcie Naz! Dowie się, co się z nią stało? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Hazal długo nie wiedziała, dlaczego służba wciąż myli ją z kobietą o imieniu Naz. Teraz dziewczyna odnajdzie zdjęcie poprzedniej żony Vurala. Sprawdź, co wydarzy się w 17. odcinku serialu "Czarna perła"!

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 17. we wtorek, 29.05.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Od czasu, gdy Vural (Berk Hakman) przyjechał z Hazal (Hande Ercel) do Stambułu, służba dziwnie traktuje nową żonę Vurala. Hazal nie wie, dlaczego niektórzy mylą jej imię i ciągle się w nią wpatrują. Wkrótce dowie się, o co chodzi.

Hazal dowiaduje się, że Kenan jest zakochany! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 17. odcinku serialu "Czarna perła" Ece (Çağla Demir) pojawia się u Kenana (Tolgahan Sayisman). W tym samym czasie przychodzi do niego Irmak (Selin Işık). Dziewczyna wręcza mu obiad, który przygotowała z pomocą Hazal oraz prezent - zegarek. Mówi przy tym, że chciałaby wreszcie przedstawić go rodzinie. Kenan próbuje ją przekonać, że to jeszcze nie jest dobry czas. Nagle dziewczyna mdleje!

Hazal wraca do domu, po raz kolejny wdaje się w ostrą wyminę zdań z Canan (Neriman Ugur), po czym udaje się do pokoju. Na łóżku widzi zdjęcie Vurala z kobietą do złudzenia ją przypominającą. Dziewczyna jest w szoku. Wchodzi Vural i oznajmia, że muszą porozmawiać. Wyznaje jej, że na zdjęciu jest jego była żona. - Kochałem ją bardziej niż cokolwiek na świecie. Była dla mnie wszystkim. Odeszła... nie potrafiłem jej zatrzymać - mówi. Hazal wpada we wściekłość. Wykrzykuje mu, że przez jego szaleńczą miłość straciła wszystko, co kochała.

Ile odcinków ma nowy turecki serial TVP2? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×