"Czarna perła" odcinek 18. Hazal zgadza się udawać z Vuralem szczęśliwe małżeństwo! Jaki warunek postawi dziewczyna mężowi? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Hazal nareszcie poznała przyczyny dziwnego zachowania służby w domu jej nowego męża. Teraz Vural będzie próbował przekonać ją do powrotu. Sprawdź, co wydarzy się w 18. odcinku serialu "Czarna perła"!

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 18. w środę, 30.05.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Hazal (Hande Ercel) nareszcie poznała tajemnicę swojego męża - Vural (Berk Hakman) ożenił się z dziewczyną do złudzenia przypominającą jego dawną ukochaną. Teraz niedawna panna młoda musi zadecydować, czy będzie chciała mieszkać pod jednym dachem z oszustem.

Hazal odnajduje zdjęcie Naz! Dowie się, co się z nią stało? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 18. odcinku serialu "Czarna perła" Hazal postanawia odwiedzić Irmak (Selin Işık) w szpitalu. W trakcie tej wizyty przypadkowo spotyka ją Vural (Berk Hakman), który wykorzystuje okazję, by namówić żonę na powrót do domu. Dziewczyna nie zamierza bez sprzeciwu poddać się woli męża. Po długich namowach zgadza się odgrywać rolę szczęśliwej żony. Stawia jednak pewien warunek. Po powrocie do pokoju Irmak dziewczyna opowiada jej też historię swojego związku i poznaje tragiczne losy własnego wybranka. Rozmowie szwagierek przysłuchuje się Kenan (Tolgahan Sayisman).

Z kolei Melek (Yesim Buber) podejmuje dobrze płatną posadę w restauracji. Nie wie, że w rzeczywistości lokal należy do Aziza (Hüseyin Avni Danyal). Tymczasem Defne (İpek Bağrıaçık) zdradza Hazal, że Naz jest córką Aziza. Dziewczyna dowiaduje się też o nowej pracy swojej matki. Chce ją odwiedzić, jednak Vural jest zdecydowany towarzyszyć żonie podczas tej wizyty. Wkrótce w restauracji zjawia się Kenan (Tolgahan Sayisman). Choć rozpoznaje Kafesa, nie mówi niczego Melek. Po krótkiej rozmowie Kefes dzwoni do przełożonego, żeby opowiedzieć mu o odwiedzinach Kenana.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×