"Czarna perła" odcinek 21. Kenan i Hazal spędzają wspólnie noc! Co na to Vural? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kenan i Hazal w końcu wspólnie spędzą noc! Wszystko za sprawą burzy, przez którą oboje utkną sami na morzu. Za nami popłynie Vural, ale czy uda mu się dopłynąć? Sprawdźcie, co wydarzy się w 21. odcinku serialu "Czarna perła".

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 21. we wtorek, 5.06.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Vural (Berk Hakman) wypływa w morze w ślad za Kenanem (Tolgahan Sayışman) i Hazal (Hande Erçel). Nadchodzi burza, Kenan z Hazal znajdują schronienie w małej chatce na wybrzeżu, gdzie spędzają noc. Vural musi zawrócić. Irmak (Selin Işık) zwierza się Defne (İpek Bağrıaçık), że Kenan się jej oświadczył. Ta namawia ją, aby poinformowała o tym resztę rodziny.

Hazal chce pogodzić się z matką. Melek nie zamierza z nią rozmawiać! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 21. odcinku serialu "Czarna perła" Vural wynajmie łódź, aby popłynąć za Kenanem i Hazal. Mężczyzna dzwoni do żony, ale chociaż ta odbiera, to jednak nie mają szansy porozmawiać - rozładowana bateria. O Kenana natomiast niepokoi się Aziz (Hüseyin Avni Danyal), który będzie mocno zaskoczony okolicznościami, w których na łodzi wspólnie z Kenanem znalazła się Hazal. Wtedy nadchodzi burza...

Melek (Yeşim Büber) załamie się, gdy dowie się, iż właścicielem restauracji, w której pracuje tak naprawdę jest Aziz. Będzie to dla kobiety szok. Irmak natomiast w szerej rozmowie z Defne wyjawi, że Kenan się jej oświadczył. Dziewczyna nie wie, czy ma przyjąć oświadczyny, wszak ich związek już na początku jest skazany na porażkę.

Kenan wyjawi swój związek z Irmak. Jak na tę wiadomość zareaguje Hazal? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Hazal na statku odnajdzie zaręczynowe obrączki, lecz Kenan poprosi o ich zwrot. W końcu przeznaczone są dla Irmak, a nie dla Hazal, która go odrzuciła. Oboje zaczną się kłócić, ale finalnie spędzą spokojną noc w baraku.

Vural nie dość, że niepokoi się o Hazal, to jeszcze wpadnie w szał na wieść o tym, że Kenan oświadczył się jego siostrze, Irman. Halil (Nazmi Kırık) poprzysięga sobie, że zabije Kenana za porwanie Hazal...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jagoda (gość)

    Wciąga ten film ,fajnie się ogląda Kenana

    07.06.2018 04:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×