"Czarna perła" odcinek 23. Aziz spotka się z Hazal! Czy rozpozna w niej swoją córkę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Już w poprzednim odcinku Aziz zaczął podejrzewać, że Hazal może być jego dzieckiem. Teraz mężczyzna porozmawia z Melek, a przy okazji dobrze się przyjrzy domniemanej córce... Sprawdźcie, co wydarzy się w 23. odcinku serialu "Czarna perła".

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 23. w czwartek, 7.06.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Hazal (Hande Erçel) opowie Ebru (Melis Sezen) o swojej wyprawie z Kenanem (Tolgahan Sayışman). Dziewczyna będzie zszokowana tym, co zaszło w rybackiej chatce. W tym samym czasie Kenan zrelacjonuje te same wydarzenia bratu. Przy okazji uświadomi sobie, że musi dokonać wyboru pomiędzy miłością a zemstą.

Kenan i Hazal zginęli na morzu? Rodzina Demiroglu identyfikuje zwłoki! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 23. odcinku serialu "Czarna perła" Canan (Neriman Ugur) podstępem zdobędzie próbki DNA Hazal i Ece (Çağla Demir). Spróbuje je porównać i sprawdzić, czy Hazal rzeczywiście jest córką Aziza (Hüseyin Avni Danyal).

Z kolei Yrmak i Kenan zdecydują się na ślub. Oboje postanowią też nie informować bliskich o nadchodzącej ceremonii. Natomiast Aziz wreszcie będzie miał szansę na spokojnie porozmawiać z Melek (Yeşim Büber). Podczas ich spotkania dołączy do nich także Hazal! Czy to oznacza połączenie ojca i córki?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • YS (gość)

  Szkoda mi Irmak. Chora,zakochana w byłym szwagierki,cały czas w napięciu czy Kenan naprawdę darzy ją miłością...Akcja w serialu nie jest rozwlekła,a to ważne .

  07.06.2018 09:37
 • Ola (gość)

  Bardzo lubię tureckie seriale

  05.06.2018 08:35
 • Fanka (gość)

  Przez lato będziemy oglądaćCzarną perłę.Odcinki są coraz ciekawsze,serialowa para podoba się. Czekamy na jeszcze cielawsze seriale Asi i Kara Para Ask.28 maja Hiszpania rozpoczęła emisję Kara Par Ask , serial wywołal furorę i zachwyt,a my Polska do tej pory nie zakupiliśmy tego popularnego serialu ,tv nie szanuje widza.107 krajów zapoznało się z nim ,a my nie.Nawet piłkarz Messi pochwalił się,że serial go zainteresował .

  04.06.2018 15:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×