"Czarna perła" odcinek 24. Koniec związku Irmak i Kenana? Bójka Aziza i Halila! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Stało się to, na co wielu liczyło. Irmak zerwała z Kenanem! Co na to mężczyzna? Co stanie się z nim dalej? To jednak nie koniec emocji. Przypadkowe spotkanie Aziza i Halila skończy się rękoczynami! Co się stało? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 24. odcinku serialu "Czarna perła".

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 24. w piątek, 8.06.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Irmak (Selin Işık) oznajmia Vuralowi (Berk Hakman), że zerwała z Kenanem (Tolgahan Sayışman). Hazal (Hande Erçel) pojednana z matką zostaje u niej na noc. Przypadkowe spotkanie Aziza (Hüseyin Avni Danyal) z Halilem (Nazmi Kırık) kończy się bójką. Hazal i Melek (Yeşim Büber) postanawiają otworzyć restaurację.

W 24. odcinku serialu "Czarna perła" Vural pojawi się w restauracji, w której znajdują się Irmak i Kenan. Mężczyzna będzie żywił pretensje do siostry, ale wówczas Irmak oznajmi mu, że właśnie rozstała się z Kenanem. Na koniec Vural grozi Kenanowi, żeby już nigdy więcej nie zbliżał się do jego siostry.

Aziz spotka się z Hazal! Czy rozpozna w niej swoją córkę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Aziz w rozmowie z Kananem przyznaje, że ma już pewność, iż Hazal jest jego córką, jednak jeszcze prosi mężczyznę o dyskrecję. W międzyczasie Canan (Neriman Ugur) nie kryje radości, że jego córka zerwała z Kenanem. Nie wie jeszcze, że to tylko gra młodych, którzy w spokoju zamierzają się pobrać... Ahmet (Burak Altay) próbuje przekonać Kenana, że ślub z Irmak nie jest dobrym pomysłem, ale brat nie chce słuchać.

Do domu Melek przybywa... Aziz! Kobieta była przekonana, że to Halil. Aziz chce porozmawiać z Melek i ostatecznie dowiedzieć się, czy Hazal jest jego córką. Czemu ukrywałaś przede mną prawdę? - wykrzykiwał mężczyzna. Traf chciał, że w domu była też Hazal... W końcu na miejscu pojawia się również Halil i między nim a Azizem dochodzi do bójki. Prawda wciąż nie wyszła na jaw...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×