"Czarna perła" odcinek 27. Melek spotyka się z Azizem. Powie mu o Hazal? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Odkąd Melek dowiedziała się, dlaczego tak naprawdę Hazal wyszła za Vurala, nie może poradzić sobie z emocjami. Spotyka się z Azizem. Czy powie mu, że Hazal jest jego córką? Sprawdź, co wydarzy się w 27. odcinku serialu "Czarna perła"!

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 27. w środę, 13.06.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Hazal (Hande Ercel) wyznała w końcu matce (Yesim Buber), jaka była prawdziwa przyczyna jej ślubu z Vuralem (Berk Hakman). Melek wpadła we wściekłość. Nigdy nie wybaczy Vuralowi, że zniszczył życie jej córce. Podczas rozmowy z Canan (Neriman Uğur) zapowiedziała, że się zemści, ale matka Vurala ma asa w rękawie. Wie, że Hazal jest córką Aziza (Hüseyin Avni Danyal)!

Jak zmieniła się Hande Ercel? Turecka piękność robi oszałamiającą karierę!Zobacz więcej

W 27. odcinku serialu "Czarna perła" po tym, co wydarzyło się w urzędzie, Imrak trafia do szpitala. Okazuje się, że jej stan jest bardzo poważny. Lekarze sugerują, że nie pozostało jej wiele czasu...

Tymczasem, Melek robi Halilowi (Nazmi Kırık) awanturę, zarzucając, że wiedział o gwałcie na Hazal. Wyrzuca go z domu. Irmak odzyskuje przytomność i wyznaje Kenanowi (Tolgahan Sayisman) dozgonną miłość. Melek spotyka się z Azizem. Oboje wyjaśniają sobie szczegóły rozstania. Aziz dopytuje, dlaczego Melek nie powiedziała mu o Hazal. Kobieta nadal jednak zaprzecza, że Hazal jest jego córką. Aziz wyznaje, że wciąż kocha Melek.

Oto najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali! Jest Wasz ulubiony? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×