"Czarna perła" odcinek 32. Irmak wraca do domu. Kenan daje jej pierścionek zaręczynowy! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Po tym, jak Irmak zaczęła się dusić, niezwłocznie trafiła do szpitala. Nikt nie wie, kto stoi za nagłym pogorszeniu się stanu zdrowia dziewczyny. Sprawdź, co wydarzy się w 32. odcinku serialu "Czarna perła"!

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 32. w czwartek, 5.07.2018 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Zazdrosna o Kenana (Tolgahan Sayisman) Ebru (Melis Sezen) postanowiła pozbyć się ciężko chorej Irmak (Selin Işık). Przez to Vural (Berk Hakman) nie zdążył zobaczyć, jak Hazal (Hande Ercel) całuje się z Kenanem. Co będzie z Irmak? Czy jej rodzina dowie się, przez kogo musiała trafić do szpitala?

Jak zmieniła się Hande Ercel? Turecka piękność robi oszałamiającą karierę!Zobacz więcej

W 32. odcinku serialu "Czarna perła" Hzal spotyka się z Kenanem. Mówi, że to, co wydarzyło się w kuchni to był błąd i nigdy więcej się nie powtórzy. Tymczasem, Ebru (Melis Sezen) planuje kolejną intrygę. Chce raz na zawsze rozdzielić Hazal i Kenana. Podsuwa Vuralowi pomysł odurzenia żony i doprowadzenia do tego, aby zaszła w ciążę! Vural jest w szoku. - Nie mogę tego zrobić - przekonuje po czym przyznaje, że nigdy nie zgwałcił Hazal.

Melek (Yeşim Büber) oznajmia Halilowi (Nazmi Kırık), że chce się z im rozwieść. Irmak wraca ze szpitala do domu. Na dyskach kamer nie ma plików z filmami z feralnego wieczora. Aziz (Hüseyin Avni Danyal) opowiada Melek o przewinach Halila. Kenan odwiedza Irmak, która wciąż nie czuje się najlepiej. W pewnym momencie wręcza jej pierścionek zaręczynowy. - Jeśli dasz mi jeszcze jedną szansę, będę robić wszystko, aby cię uszczęśliwić - zapewnia narzeczoną.

"Elif" i "Czarna perła" znikają z anteny! Wrócą po Mundialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka tureckich seriali (gość)

    Żal chorej dziewczyny i po co ten cyrk?W sercu Kenana jest inna ,prawdziwy mężczyzna zdobywa się na skuteczne rozwiązania,młodość ma ciekawą przyszłość.

    05.07.2018 05:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×