"Czarna perła" odcinek 33. Irmak i Kenan ogłaszają zaręczyny. Defne dowiaduje się prawdy o gwałcie! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Irmak wróciła do domu ze szpitala, a Kenan postanowił wręczyć jej pierścionek i ponownie poprosić o rękę. Hazal odkryła natomiast, że to Ebru stoi za próbą zabicia Irmak. Sprawdź, co wydarzy się w 33. odcinku serialu "Czarna perła"!

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 33. w poniedziałek, 9.07.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po powrocie do domu ze szpitala na Irmak (Selin Işık) czekała niespodzianka. Kenan (Tolgahan Sayisman) wręczył jej pierśconek zaręczynowy i ponownie poprosił o rękę. Ebru (Melis Sezen) wciąż nie ustępuje w swoim planie zdobycia Kenana.

Irmak wraca do domu. Kenan daje jej pierścionek zaręczynowy! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 33. odcinku serialu "Czarna perła" z Hazal ponownie kontaktuje się Jale, dawna przyjaciółka Naz. Przesyła zdjęcia, na których jest razem ze zmarłą żoną Vurala (Berk Hakman) i proponuje, by razem poznały prawdę.

Melek (Yeşim Büber) zmusza Halila (Nazmi Kırık) do wyjaśnień. Kenan i Irmak ogłaszają zaręczyn podczas kolacji, na której są wszyscy. Hazal gratuluje narzeczonym, a Ebru nie potrafi ukryć, jak bardzo jest w szoku. Defne (İpek Bağrıaçık) widzi co się dzieje i postanawia to wykorzystać.

Jak zmieniła się Hande Ercel? Turecka piękność robi oszałamiającą karierę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×