"Czarna perła" odcinek 34. Skandal na kolacji zaręczynowej Kenana i Irmak! Co się wydarzy? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kenan postanowił powtórnie oświadczyć się Irmak, po tym, jak siostra Vurala wróciła do domu ze szpitala. Cała rodzina będzie uczestniczyć w uroczystej kolacji zaręczynowej pary. Sprawdź, co wydarzy się w 34. odcinku serialu "Czarna perła"!

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 34. we wtorek, 10.07.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Irmak (Selin Işık) wciąż nie jest w dobrym stanie. Lekarze nie potrafią powiedzieć, czy dziewczyna w ogóle ma szanse wyzdrowieć. Kenan (Tolgahan Sayisman) ponownie wręczył jej pierścionek zaręczynowy. To sprawiło, że Ebru (Melis Sezen) jeszcze bardziej pała nienawiścią do Irmak. Co zrobi?

Irmak i Kenan ogłaszają zaręczyny. Defne dowiaduje się prawdy o gwałcie! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 34. odcinku serialu "Czarna perła" Vural (Berk Hakman) ma poważne kłopoty z zaciągniętym kredytem, grozi mu licytacja willi. Kenan i Yrmak organizują zaręczyny w restauracji Melek (Yeşim Büber) i Hazal (Hande Erçel). Defne (İpek Bağrıaçık) mówi Vuralowi, że wie, dlaczego Hazal za niego wyszła.

Ceremonię zaręczyn zakłóca Aziz (Hüseyin Avni Danyal). Doprowadza do pokazania listu, w którym Naz przyznaje, że boi się Vurala i błaga o pomoc. Aziz wkracza do restauracji z bronią w ręku. Kenan próbuje załagodzić sytuację, ale Aziz jest w amoku. W tym czasie Jale zakrada się do firmy Vurala.

Jak zmieniła się Hande Ercel? Turecka piękność robi oszałamiającą karierę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×