"Czarna perła" odcinek 36. Ebru oskarża Hazal o próbę zabicia Irmak! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Ebru robi wszystko, aby rodzina Demiroğlu nie dowiedziała się, że to ona próbowała zabić Irmak. Czy jest w stanie oskarżyć o to własną siostrę? Sprawdź, co wydarzy się w 36. odcinku serialu "Czarna perła"!

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 36. w czwartek, 12.07.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Rodzina Demiroğlu wciąż nie wie, co tak naprawdę stało się tego wieczora, gdy Irmak (Selin Işık) zaczęła się dusić. Tylko Hazal (Hande Erçel) wie, że wtedy w pokoju Irmak była Ebru (Melis Sezen). Wie jednak, że siostrzana lojalność nie pozwoli jej powiedzieć o tym komukolwiek, nawet Kenanowi (Tolgahan Sayisman).

Defne szantażuje Vurala. Ebru zdobędzie nagrania z kamer? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 36. odcinku serialu "Czarna perła" Hazal zakłada podsłuch w gabinecie Vurala (Berk Hakman). Rozmawia też z Kenanem o wieczorze, gdy doszło między nimi do pocałunku, a Irmak zaczęła się dusić. Oboje się zgodni, że muszą dostać nagrania z kamery zainstalowanej w kuchni przed Vuralem.

Ebru także postanawia porozmawiać z Kenanem. Nastawia go przeciw Hazal mówiąc, że to na pewno ona próbowała zabić Irmak. Kenan odpowiada, że jest przekonany, że Hazal nie miała z tym nic wspólnego. Ebru jednak nie ustępuje. Melek (Yeşim Büber) prosi Aziza (Hüseyin Avni Danyal) o pomoc w wyrwaniu Hazal z domu Demiroğlów. Vural odnajduje kryjówkę Halila (Nazmi Kırık).

Jak zmieniła się Hande Ercel? Turecka piękność robi oszałamiającą karierę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×