"Czarna perła" odcinek 38. Ebru błaga Kenana o dyskrecję. Irmak chce szybko wziąć ślub [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kenan i Hazal wiedzą już, że to Ebru odłączyła aparaturę Irmak, próbując ją zabić. Co z tym zrobią? Czy o wszystkim dowiedzą się członkowie rodziny Demiroğlu? Sprawdź, co wydarzy się w 38. odcinku serialu "Czarna perła"!

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 38. w poniedziałek, 16.07.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kenan (Tolgahan Sayisman) podstępem zdobył taśmy z nagrań z wieczora, w którym Irmak (Selin Işık) zaczęła się dusić. Obejrzał je razem z Hazal (Hande Erçel) i wiedzą już, że za wszystkim stoi Ebru (Melis Sezen).

Kenan zdobywa nagrania. Irmak dowiaduje się, że umiera! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 38. odcinku serialu "Czarna perła" Kenan oznajmia Ebru, że wie o wszystkim. Dziewczyna próbuje się wypierać, ale w końcu przyznaje się do wszystkiego. Błaga go, aby nikomu nic nie mówił. - Zgniję w więzieniu za drobny błąd... - mówi. - Przez ten drobny błąd niewinna dziewczyna prawie straciła życie! - wykrzykuje jej Kenan.

Irmak wciąż jest zdruzgotana informacją o swoim zdrowiu i podejmuje ważne decyzje, dotyczące przyszłości. Prosi Kenana, aby wzięli jak najszybciej ślub. - Nie chcę tracić ani jednego dnia. Chcę już być twoją żoną - oznajmia. Aziz (Hüseyin Avni Danyal) pomaga Melek (Yeşim Büber) znaleźć dobry personel do restauracji.

Jak zmieniła się Hande Ercel? Turecka piękność robi oszałamiającą karierę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Fanka tureckich seriali (gość)

  Nakręcili Turcy wybitny film z Kivancem i chłopcem Alihanem ,który już grał w Dolunay p.t.Hadi Be Oglum.To trzeba zobaczyć,Kivanc przeszedł siebie ,jest na wysokości i nie wiem czy ktoś mu dorówna.Zagrał ojca ,prostego rybaka najprawdziwiej.Zajął się wychowaniem syna ,bo matka mu go oddała i pomagał mu w tym ojciec.Chłopiec był chory ,słyszał,ale nie nawiązywał kontaktu ze światem i nie mówił.Ojciec otoczył go największą miłością i marzył o tym ,żeby choć raz spojrzał mu w oczy , położył rękę na jego ramieniu i wylewał z tego powodu morze łez.Płakałam razem z nim i nie da się tego filmu zapomnieć .Ginie też dziadek ratując tonącego wnuka, zostają sami i nie da sìę dalej pisać,bo rozpacz i łzy nie pozwalają.Takiego Kivanca jeszcze nie znałam ,to światowa klasa aktorstwa,chylę przed nim głowę zasługuje na to. BRAWO!

  17.07.2018 13:42
 • Fanka (gość)

  Ebru jest tak bezczelną i interesowną dziewczyną ,że nie da się jej knowań oglądać.Jak to się dzieje ,że nikt jej nie zdemaskował ,każdego wodzi za nos.Serial zbyt monotonny,piękna miłość Aziza i Melek.Dla miłości nie ma wieku .Rosyjskojęzyczni widzowie wciąż podkreślają,że Turcy nauczyli się kręcić seriale i czynią to po mistrzowsku.

  17.07.2018 12:13
 • YS (gość)

  Fizycznie nie znoszę Ebru!!! Tę jej tzw. "drobne błędy ",knowania, bezczelności,ten grymas ust doprowadzają mnie do furii!!! A Melek ,to bardzo urodziwa kobieta i dobrze gra.

  16.07.2018 09:42
 • Fanka (gość)

  Koryguję mój komentarz,pominęłam tytuł serialu Kaybolan Yillar,przepraszam.Pierwszy odcinek to głównie gra małych chłopców,którzy polubili podrzuconego niemowlaka.

  16.07.2018 05:37
 • Fanka (gość)

  W Czarnej perle wyróżnia się Melek,którą gra Yeşim Büber.Odkryłam z jej udziałem w roligłównej z 2006 roku,jest piękną i młodą lekarką.Odebrali ją przy porodzie 16-letniej dziewczynie ,by uniknąć wstydu,bo nie miała męża .Podrzucili ją pod bramę Domu dziecka.Dziewczynkę Ezo zauważył mały chłopiec ,który siefział w oknie i powiadomił swego kolegę Wziął niemowlę na tęce i zaniósł do domu,byli zawsze przy niej i po 7.latach los ich rozdzielił,ale ich drogi jednak się zeszły ,serial godny obejrzenia.Polecam,robi wrażenie! ,

  15.07.2018 05:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×