"Czarna perła" odcinek 39. Ahmet zrywa kontakt z Ebru! Halil otrzymuje pozew rozwodowy [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kenan namawia Defne do współpracy na polu zawodowym. Halil otrzymuje pozew rozwodowy. Ebru kłóci się z Hazal. Ahmet dowiaduje się prawdy o Ebru i zrywa z nią kontakty. Sprawdźcie, co wydarzy się w 39. odcinku serialu "Czarna perła"!

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 39. we wtorek, 17.07.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kenan (Tolgahan Sayışman) targuje się z Defne (İpek Bağrıaçık). Chce żeby z nim współpracowała, oferując jej 40% zysków. Oboje zgadzają się na taki deal. Co z tego wyniknie? Czy każdemu opłaci się ta współpraca?

Ebru (Melis Sezen) nie może znaleźć porozumienia z Hazal (Hande Erçel). To też mój dom - oznajmia Hazal. Ebru zabiera Vurala (Berk Hakman) na rozmowę, chce z nim porozmawiać w cztery oczy. Hazal nie odpuszcza Ebru, chcąc załatwić z nią sprawę raz na zawsze.

Ebru błaga Kenana o dyskrecję. Irmak chce szybko wziąć ślub [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kenan w rozmowie z Azizem (Hüseyin Avni Danyal) ujawnia, że wie, kto odłączył aparaturę Irmak (Selin Işık). Mężczyźni nie wiedzą, że ich rozmowę podsłuchuje Ahmet (Burak Altay) i słyszy, że za wszystkim stoi Ebru! Jest w szoku. Nie może uwierzyć, że dziewczyna jest tak bardzo niebezpieczna. To oznacza, że musi zerwać z nią kontakt.

Halil (Nazmi Kırık) jest wciekły z powodu otrzymania pozwu rozwodowego. Robi awanturę swojej żonie. Melek (Yeşim Büber) spokojnie próbuje mu wytłumaczyć, że to już koniec ich związku, tego nie uda się uratować. na mężczyznę to nie działa, krzyczy i w gniewie mówi, że Melek nigdy nie dostanie rozwodu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×