"Czarna perła" odcinek 42. Vural za kratkami! Hazal poznaje swojego ojca [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Po porwaniu Hazal przebywa pod opieką Kenana. Tymczasem u Demiroglu dochodzi do zaskakujących wydarzeń. Sprawdźcie, co wydarzy się w 42. odcinku serialu "Czarna perła"!

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 42. w piątek, 20.07.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kenan (Tolgahan Sayisman) pilnuje Hazal (Hande Erçel) . Przy okazji dawni kochankowie mogą szczerze ze sobą porozmawiać. Nagle dzwoni Aziz (Hüseyin Avni Danyal) z prośbą, żeby włączyli telewizor. Sami nie mogą uwierzyć w to, co oglądają!

Halil zdradza prawdę o Hazal! Kenan znajduje sojuszników [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 42. odcinku serialu "Czarna perła" Vural (Berk Hakman) próbuje obejrzeć nagranie z pendrive'u znalezionego w torebce Hazal. W tym momencie do pokoju wkracza policja! Demiroglu zostaje aresztowany pod zarzutem zabójstwa swojej byłej żony, Naz. O całej sprawie szybko dowiadują się reporterzy.

Okazuje się, że to Jale zdobyła dowody świadczące o jego winie! Kobieta złożyła też zeznania obciążające Vurala. Ona też zawiadomiła media o aresztowaniu. Teraz kobiecie udaje się podsłuchać rozmowę Canan (Neriman Ugur) z Gencerem. Zdesperowana Jale postanawia z narażeniem życia kontynuować swoje śledztwo!

Arzu z "Elif" czy Hazal z "Czarnej perły"? Oto najpiekniejsze tureckie aktorki! Zobacz więcej

Tymczasem Hazal spotyka się z Melek (Yeşim Büber). Dziewczyna ma pretensje do matki o to, że przez tyle lat ją okłamywała. Podczas tej trudnej rozmowy Hazal sama domyśla się, że to Aziz (Hüseyin Avni Danyal) jest jej biologicznym ojcem! Kobiety rozstają się poróżnione. Kiedy Kenan próbuje pocieszyć byłą ukochaną, ona na chwilę bierze go za rękę. Wygląda na to, że między dawnymi kochankami jeszcze nie wszystko stracone!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka (gość)

    Serial nabiera tępa ,zaczyna się dziać.Problemy soę rozwiązują ,a Ebru wciąż knuje.Pojawiła się na tv Puls powtórka serialu Kontrakt na miłość i choć to wznowienie to nudzić się nie będziemy,a w wersji rosyjskiej pojawił się już 2 sezon i spokojnie da się rozumieć.Serialowa para piękna i cudownie grają.

    21.07.2018 08:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×