"Czarna perła" odcinek 43. Gencer porwany przez Aziza! Halil zraniony nożem przez Melek! Przeżyje? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

43. odcinek serialu "Czarna perła" zapowiada się niezwykle emocjonująco! Pomiędzy Melek a Halilem dojdzie do kłótni, w wyniku której mężczyzna zostanie pchnięty nożem! Przeżyje? Czy Melek trafi do więzienia? Sprawdźcie, co wydarzy się w 43. odcinku "Czarnej perły"!

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 43. w poniedziałek, 23.07.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W 43. odcinku serialu "Czarna perła" Melek (Yeşim Büber) i Aziz (Hüseyin Avni Danyal) przeprowadzają trudną i szczerą rozmowę z Hazal (Hande Erçel), która nadal odtrąca Aziza. Hazal kategorycznie odmawia przyjęcia nazwiska Aziza. Nie chce z nikim rozmawiać, przez co Aziz jest zrozpaczony. Melek i Aziz nie wiedzą, co będzie dalej. Przeczuwają najgorsze.

Melek przenosi się do domu Aziza, gdzie przypadkiem zastaje ją Halil (Nazmi Kırık). Dochodzi do bójki. Mężczyzna myślał, że w domu Aziza znajdzie Hazal. Gdzie jest moja córka?!? - wykrzykiwał. Halil jest w jeszcze większym szoku, gdy widzi, że w domu jego wroga znajduje się... Melek! Uznaje, że żona go zdradziła. Czuje się znieważony i krzyczy, że to on troszczył się o Melek i Hazal przez całe lata.

Vural za kratkami! Hazal poznaje swojego ojca [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Halil próbuje siłą wyciągnąć Melek z domu Aziza, ale wszystko na próżno. Pomiędzy małżeństwem dochodzi do szarpaniny. W pewnym momencie Melek chwyta nóż i wbija go w brzuch Halila! Całe zajście widzi przerażony Ahmet (Burak Altay).

Aziz porywa Gencera (Hakan Çeliker) i usiłuje zmusić go do wyznania prawdy o Naz. Azizowi pomaga Kenan (Tolgahan Sayışman). Gencer panikuje, nie chce wyznać mężczyznom ani słowa. Ludzie Aziza przez cały czas próbują wydobyć zeznania z Gencera, ale ten zwyczajnie milczy. W końcu Aziz postanawia osobiście zająć się człowiekiem Demiroglu... Mężczyzna zostaje ciężko pobity, ledwo oddycha, ale mimo wszystko cały czas milczy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×