"Czarna perła" odcinek 44. Ebru zamorduje Canan! Jak do tego dojdzie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami jeden z najmocniejszych epizodów serialu "Czarna perła". W odcinku 44 "Czarnej perły" dojdzie do ogromnej tragedii - Canan zostanie zamordowana przez Ebru! Jak do tego dojdzie? Dlaczego dziewczyna posunie się do takiego czynu? Sprawdźcie, co wydarzy się w 44. odcinku serialu "Czarna perła".

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 44. we wtorek, 24.07.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W 44. odcinku serialu "Czarna perła" Demiroglowie szukają Hazal (Hande Erçel) i Gencera (Hakan Çeliker). Na szczęście Hazal udaje się uśpić czujność pilnujących ją mężczyzn, kradnie kluczki do samochodu i ucieka!

Prokurator ostro magluje Vurala (Berk Hakman) podczas przesłuchania, pytając go o datę rozwodu z Naz. Wówczas do akcji wkracza adwokat Vurala, ale prokurator kontynuuje. Zastanawia się, czemu od czasu rozstania z Vuralem, nikt nie miał z kobietą kontaktu. Rozpłynęła się w powietrzu, zupełnie tak, jakby nie żyła... Finalnie prokuratura zwalnia Vurala z aresztu.

Gencer porwany przez Aziza! Halil zraniony nożem przez Melek! Przeżyje? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ebru (Melis Sezen) rozpaczliwie szuka nagrań dokumentujących, że to właśnie ona odłączyła aparaturę Irmak (Selin Işık). Przyłapuje ją na tym Ahmet (Burak Altay); dziewczyna błaga go o pomoc, twierdzi, że to był błąd i że nie chce iść do więzienia na długie lata.

W tym samym czasie Canan (Neriman Ugur) przyjeżdża do firmy ochroniarskiej, gdzie właściciel na komputerze pokazuje jej nagranie z pokoju Irmak. Teraz wszystko jest jasne, to właśnie Ebru odłączyła aparaturę utrzymującą Irmak przy życiu! O wszystkim wie technik firmy, który w tajemnicy dzwoni do Ebru i przekazuje jej informację, że Canan widziała nagranie.

Dilara Yüzer, czyli piękna Gonca Tunç. Jak zmieniła się gwiazda tureckiej telenoweli? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zdesperowana Ebru terroryzuje Canan. Zajechała jej drogę w lesie. Ebru jest gotowa na wszystko, aby tylko nie pójść do więzienia. Canan nawet się nie spodziewała, że dziewczyna jest uzbrojona! Ebru prowadzi Canan w głąb lasu. Mierzy w matkę Vurala z broni, Canan próbuje uspokoić sytuację. Zrobiłam to z miłości do Kenana - krzyczy Ebru. Canan chce jej zabrać broń, ale dziewczyna strzela! Pierwszy pocisk nie trafia, ale drugi strzał jest już celny! Canan pada martwa na ziemię.

W tym samym czasie dochodzi do konfrontacji Vurala i Kenana (Tolgahan Sayışman). Vural jest przekonany, że będzie rozmawiać z Gencerem, ale spotyka Kenana, który mówi: Boisz się, że wszyscy dowiedzą się, że zabiłeś Naz?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • obiektywna (gość)

  Z całym szacunkiem,ale...chciałabym,żebyś nie miała racji=jednak,tak może być,jak przewidujesz,bo...ta czarownica Ebru ulepi zakochanego Ahmeta,jak będzie chciała,coś mu obieca,gdzież dotknie i ten naiwniak znowu zmięknie,ech...szkoda mi go.Los skrzywdził choroba i jeszcze trafił na jędzę co gra na jego uczuciach.Wiadomo,to akurat film,ale...wiele zachowań nie odbiega od rzeczywistości.Pozdrawiam

  27.07.2018 13:36
 • :) (gość)

  Jest , jest....

  24.07.2018 15:51
 • obiektywna (gość)

  Ahmet,aż taki głupi/ślepy chyba nie jest?

  24.07.2018 12:57
 • :) (gość)

  I durny Ahmet pójdzie na ochotnika;) za Ebru do więzienia!

  23.07.2018 16:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×