"Czarna perła" odcinek 45. Ebru uniknie kary za zabójstwo Canan? Vural oskarża Aziza! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Ebru zabiła Canan! Dziewczyna dowiedziała się, że matka Vurala widziała nagranie z kamer z pokoju Irmak i wie już, kto próbował doprowadzić do śmierci narzeczonej Kenana. W odcinku 45. odcinku "Czarnej perły" Ebru będzie roztrzęsiona. Czy uniknie kary za zabicie Canan? Sprawdź, co wydarzy się w 45. odcinku serialu "Czarna perła".

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 45. w środę, 25.07.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ebru (Melis Sezen) nie mogła dopuścić do tego, aby ktokolwiek dowiedział się, że to ona odłączyła Irmak (Selin Işık) od aparatury. Niestety nagrania wpadły w ręce Canan (Neriman Ugur). Tragedia była więc nieunikniona.

Ebru zamorduje Canan! Jak do tego dojdzie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 45. odcinku serialu "Czarna perła" po tym, jak Ebru strzeliła do Canan, siostra Hazal (Hande Erçel) jest w szoku. Nerwowo czyści pistolet i wyrzuca go. W lesie pojawiają się dwaj mężczyźni, którzy trafiają na zwłoki Canan. Wkrótce przyjeżdża policja i postanawia zawiadomić o wszystkim rodzinę zmarłej.

Tymczasem, Kenan (Tolgahan Sayışman) wciąż przebywa w magazynie z Vuralem (Berk Hakman). Między nimi dochodzi do ostrej wymiany zdań, którą przerywa telefon od policji. W rodzinie Demiroglu natychmiast pojawiają się szok i żałoba. Ahmet (Burak Altay) dogania uciekającą Ebru w lesie i naciska, aby wróciła na miejsce zbrodni i przyznała się. Dziewczyna nie zamierza tego robić. W końcu Ahmet zgadza się pomóc Ebru. Załamany Vural rzuca oskarżenie na Aziza (Hüseyin Avni Danyal). Przyjeżdża do jego domu i robi awanturę. - Nie wyciągam broni przeciwko kobietom - mówi Aziz. To jednak nie przekonuje Vurala.

Jak zmieniła się Hande Ercel? Turecka piękność robi oszałamiającą karierę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×