"Czarna perła" odcinek 46. Skandal na pogrzebie Canan. Vural dowiaduje się o pocałunku Hazal i Kenana! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Rodzina Demiroğlu jest w żałobie po śmierci Canan. Wszyscy szukają sprawcy, a Vural jest przekonany, że za wszystkim stoi Aziz. W odcinku 46 odcinku "Czarnej perły" Ebru wciąż będzie roztrzęsiona, a na pogrzebie Canan dojdzie do awantury. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 46. odcinku serialu "Czarna perła".

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 46. w czwartek, 26.07.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Canan (Neriman Ugur) została zastrzelona przez Ebru (Melis Sezen). Wszystko dlatego, że Canan dowiedziała się, że to ona chciała zabić Irmak (Selin Işık) odłączająć ją od aparatury. Teraz Ebru ucieka, a Vural (Berk Hakman) jest przekonany, że za śmiercią jego matki stoi Aziz (Hüseyin Avni Danyal).

Ebru uniknie kary za zabójstwo Canan? Vural oskarża Aziza! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 46. odcinku serialu "Czarna perła" Hazal (Hande Erçel) jest wściekła na Ebru, że przyszła do rezydencji. Zastanawia się, jak jej nie wstyd po tym wszystkim, co zrobiła. Ebru boi się, że jej siostra wie o tym, co zaszło w lesie. Na szczęście dla niej Hazal ma na myśli sprawę z Irmak. Wkrótce Ebru dowiaduje się, że Ahmet (Burak Altay) nie odnalazł pistoletu, z którego zabiła Canan.

Broń znaleźli ludzie Vurala, którzy informują go, że to własność Aziza. Vural jest wściekły. Przez przypadek uruchamia laptopa, na którym znajduje się wideo z nagraniem z dnia, w którym Hazal i Kenan (Tolgahan Sayışman) całowali się w kuchni. Do gabinetu wchodzi Ebru, która próbuje go uspokoić i wytłumaczyć, że nie może zrobić krzywdy Kenanowi. Vural robi jednak awanturę Hazal. - Nie możesz pocałować mnie tak, jak jego?! Dalej, pocałuj mnie! Nie wyrywaj się! Wychodzisz w środku nocy z mojego łóżka i całujesz tego człowieka w moim domu! Widziałem to! Byłaś z Kenanem, kiedy przyjechała policja! Wtedy też go pocałowałaś?! - mówi wściekły.

Następnego dnia na pogrzebie Canan pojawia się Aziz. Vural ponownie wpada w szał. Hazal próbuje nie dopuścić do bójki. Wkracza też Kenan, którzy wyprowadza Aziza i Kafesa z uroczystości.

Jak zmieniła się Hande Ercel? Turecka piękność robi oszałamiającą karierę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×