"Czarna perła" odcinek 47. Hazal oficjalnie uznaje Aziza za ojca. Co na to Vural? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Podczas pogrzebu Canan doszło do kłótni między Vuralem a Azizem. Mąż Hazal jest przekonany, że to właśnie Aziz zabił jego matkę. Tymczasem, Hazal jest w stanie postawić się po stronie ojca. W odcinku 47. odcinku "Czarnej perły" zdecyduje oficjalnie przyznać, że jest córką Aziza. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 47. odcinku serialu "Czarna perła".

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 47. w piątek, 27.07.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ebru (Melis Sezen) zabiła Canan (Neriman Ugur), ale wie o tym tylko Ahmet (Burak Altay) - brat Kenana (Tolgahan Sayışman). Vural (Berk Hakman) jest przekonany, że za śmiercią jego matki stoi Aziz (Hüseyin Avni Danyal). Podczas pogrzebu doszło między nimi do awantury, którą próbowali załagodzić Hazal (Hande Erçel) i Kenan.

Skandal na pogrzebie Canan. Vural wie o pocałunku Hazal i Kenana! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 47. odcinku serialu "Czarna perła" Ebru w bezwzględny sposób zwodzi Ahmeta. Ten nie może żyć z myślą o tym, że wie, kto zabił Canan. Ebru wykorzystuje jednak fakt, że brak Kenana jest w niej zakochany.

Zdesperowany Halil (Nazmi Kırık) bezskutecznie oferuję swoją pomoc Vuralowi. Defne (İpek Bağrıaçık) pragnie przejąć pakiet większościowy firmy. Hazal szczerze rozmawia z Melek (Yeşim Büber) o tym, co wydarzyło się przed laty. Kiedy pojawia się Aziz, akceptuje go jako swojego biologicznego ojca.

Jak zmieniła się Hande Ercel? Turecka piękność robi oszałamiającą karierę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • YS (gość)

    Jestem jak najbardziej za Asi!!!!!!

    28.07.2018 21:43
  • Fanka (gość)

    Serial będzie się kończył i domagajmy się wspólnymi silami o serial Asi,który powala każdego, bo to wybitny serial. Najwyższy czas zapoznać go z nami,nie zadowolimy się słabym kinem.

    27.07.2018 18:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×