"Czarna perła" odcinek 48. Ebru całuje Sinana! Hazal decyduje, kto ma odpowiedzieć za śmierć Canan! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Vural szuka winnego śmierci Canan. W 48. odcinku "Czarnej perły" będzie kazał Hazal wybrrać, kto ma iść do więzienia - Aziz czy Vural. Tymczasem, odpowiedzialna za śmierć matki Vurala Ebru uwodzi Sinana. Co planuje? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 48. odcinku serialu "Czarna perła".

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 48. w poniedziałek, 30.07.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Vural (Berk Hakman) zachowuje się, jakby postradał zmysły. Dowiedział się o pocałunku Hazal (Hande Erçel) i Kenana (Tolgahan Sayışman) i jest przekonany, że to Aziz (Hüseyin Avni Danyal) zabił jego matkę (Neriman Ugur). Chce się zemścić na wszystkich.

Hazal oficjalnie uznaje Aziza za ojca. Co na to Vural? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 48. odcinku serialu "Czarna perła" Defne (İpek Bağrıaçık) wyrzuca Ebru (Melis Sezen) z pracy. Dziewczyna próbuje wymusić na Vuralu jej ponowne zatrudnienie. Bez skutku. Vural ma w głowie zupełnie co innego. Nakazuje Hazal wskazać, kogo należy obarczyć winą za śmierć Canan - Aziza czy Kenana. Hazal wybiera... Aziza!

Irmak (Selin Işık) i Kenan oznajmiają Demiroglom, że pomimo żałoby biorą ślub. Vural znowu wpada we wściekłość. Sinan (Mehmet Mehmedof) upija się w barze. Dzwoni do Ebru, która niemal od razu przybywa na miejsce. Sinan skarży się, że matka zawsze faworyzowała Vurala. Słysząc głośny śmiech grupki mężczyzn, Sinan wdaje się w bójkę. Ebru odciąga go i wyprowadza z baru i razem udają się do hotelu. Tam dochodzi między nimi do namiętnych pocałunków!

Jak zmieniła się Hande Ercel? Turecka piękność robi oszałamiającą karierę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×