"Czarna perła" odcinek 50. Hazal wrzuca czarną perłę do morza. Irmak mówi Vuralowi, że umiera [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Vural zrobi wszystko, aby rozdzielić Hazal i Kenana raz na zawsze. W 50. odcinku "Czarnej perły" będzie kazał żonie pozbyć się ostatniej pamiątki po byłym narzeczonym. Tymczasem, Irmak i Kenan są już po ślubie. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 50. odcinku serialu "Czarna perła".

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 50. w czwartek, 2.08.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Aziz (Hüseyin Avni Danyal) został aresztowany przez policję. Vural (Berk Hakman) zmusił bowiem Hazal (Hande Erçel), aby zdecydowała, kto ma odpowiedzieć za śmierć jego matki (Neriman Ugur) - jej ojciec czy Kenan (Tolgahan Sayışman). Tymczasem, w urzędzie doszło do cichego ślubu Irmak (Selin Işık) i Kenana.

Ślub Irmak i Kenana. Policja aresztuje Aziza! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 50. odcinku serialu "Czarna perła" zmuszona przez Vurala Hazal wyrzuca czarną perłę, którą dostała od Kenana do morza. Policja przedstawia Azizowi obciążające go dowody. Vural zastaje Irmak, pakującą swoje rzeczy. Dziewczyna mówi bratu, że wzięła ślub z Kenanem. Gdy Vural wpada we wściekłość, dowiaduje się prawdy o stanie zdrowia Irmak. Wobec tego, Vural zgadza się, by Kenan zamieszkał z nimi w willi.

Tymczasem, Kenan nabiera podejrzeń co do Ahmeta (Burak Altay). Jest w szoku, gdy widzi z nim Ebru (Melis Sezen). Dziewczyna tłumaczy, ze razem z Ahmetem postanowili dać sobie szansę. Kenan chce, żeby Ahmet znalazł broń, z której strzelano do Canan i udowodnił, że Aziz jest niewinny.

Jak zmieniła się Hande Ercel? Turecka piękność robi oszałamiającą karierę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×